SEPETTE HEDİYENİ SEÇMEYİ UNUTMA!..
%10 İndirim 4,90 ₺ daha uygun ÖZEL FİYAT

Zade Vital Hindistan Cevizi Yağı 40 ml

Cilt Sağlığını Destekleyici Takviye Edici Gıda | 8690712011856

A1 Puanı: 0,00 ₺
49,00 ₺ 44,10 ₺

Havale ile: 42,78 ₺

Yapısı: Yağ
Uyarılar: Tavsiye edilen günlük kullanım dozunu asmayınız. Takviye edici gıdalar normal beslenmenin yerine geçemez. Çocukların göremeyeceği, erişemeyeceği yerlerde ve orijinal ambalajında saklayınız. 25°C’nin altındaki oda sıcaklığında, ağzı sıkıca kapalı olarak, ışıktan koruyarak saklayınız. İlaç değildir. Hastalıkların önlenmesi veya tedavi edilmesi amacıyla kullanılmaz. Hamilelik ve emzirme dönemi ile hastalık veya ilaç kullanılması durumunda doktorunuza danışınız. Kesilmiş veya açılmış ambalajları satın almayınız. Beklenmeyen bir etki görüldüğünde doktorunuza başvurunuz.
Aktif Maddeler: % 100 Hindistan Cevizi Yağı
Cinsiyet: Unisex
% 100 Hindistan Cevizi Yağı
Çocuklarda besin desteği olarak günde 1-3 çay kaşığı. Besin desteği olarak günde 1-3 tatlı kaşığı. Harici olarak gerekli görülen yere günde 1-2 kez ince bir tabaka halinde sürülebilir. Kullanmadan önce hekiminize ve eczacınıza danışınız..

Menşei: Türkiye
Üretici / İthalatçı: Helvacızade Gıda İlaç Kimya San. Tic. A.Ş.

Yorumlar


<div style="text-align: center;"> <strong>KOZMETİK VE DERMOKOZMETİK &Uuml;R&Uuml;NLERİNDE TANITIM VE SAĞLIK BEYANI İLE İLGİLİ &Ouml;NEMLİ UYARI</strong></div> <div style="text-align: center;"> Kozmetik ve dermokozmetik &uuml;r&uuml;nlerin yasal tanımı: Kozmetik &uuml;r&uuml;n: İnsan v&uuml;cudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, sa&ccedil;lar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak &uuml;zere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, g&ouml;r&uuml;n&uuml;m&uuml;n&uuml; değiştirmek ve/veya v&uuml;cut kokularını d&uuml;zeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan b&uuml;t&uuml;n preparatlar veya maddeler şeklindedir. Kozmetik &uuml;r&uuml;nler ve takviye edici gıdaların, Hi&ccedil; bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı &ouml;nlediği, &ouml;nlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Kozmetik &uuml;r&uuml;nlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Sitemizde belirtilen a&ccedil;ıklamalar, &uuml;retici, ithalat&ccedil;ı firmaların sunduğu &uuml;r&uuml;n etiketi, broş&uuml;r gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler &uuml;r&uuml;nlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak ger&ccedil;ekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.</div>