SEPETTE HEDİYENİ SEÇMEYİ UNUTMA!..
ÖZEL FİYAT

Vitabiotics Wellteen Her 13-19 Years 30 Tablet

Ergenlik Dönemi İçin Multivitamin ve Mineral Desteği İçeren Takviye Edici Gıda | 5021265248575

A1 Puanı: 0,00 ₺
79,00 ₺

Havale ile: 76,63 ₺

Yapısı: Tablet
Uyarılar: İlaç değildir. Tavsiye edilen günlük porsiyonu aşmayın. Takviye edici gıdalar normal beslenmenin yerine geçemez. Çocukların ulaşamayacağı yerde saklayın. Hamilelik ve emzirme dönemi ile hastalık veya ilaç kullanılması durumlarında doktorunuza danışın.Kuru ve serin bir yerde direkt güneş ışığından koruyarak 25 °C’nin altında oda sıcaklığında saklayınız. Hastalıkların önlenmesi veya tedavi edilmesi amacıyla kullanılmaz.
İçermez: • Vejetaryenlar için uygundur • Gluten içermez • Laktoz içermez • Tuz ve maya içermez • Koruyucu içermez
Aktif Maddeler: L-Carnitine Tartrate 50 mg, Cranberry Extract 100 mg, Produced from 2.5 g cranberries, Co-enzyme Q10 2 mg, Grapeseed Extract (95% Proanthocyanidins) 15 mg, Natural Mixed Carotenoids 2 mg, Silicon 30 mg, Vitamin D (as D3 800 IU) 20 µg, Vitamin E 8 mg, Vitamin C 80 mg, Thiamin (Vitamin B1) 6 mg, Riboflavin (Vitamin B2) 3 mg, Niacin (Vitamin B3) 18 mg, Vitamin B6 8 mg, Folic Acid 400 µg, Vitamin B12 20 µg,Biotin 75 µg, Pantothenic Acid 6 mg, Magnesium 94 mg, Iron 14 mg, Zinc 15 mg,
Cinsiyet: Unisex
L-Carnitine Tartrate 50 mg, Cranberry Extract 100 mg, Produced from 2.5 g cranberries, Co-enzyme Q10 2 mg, Grapeseed Extract (95% Proanthocyanidins) 15 mg, Natural Mixed Carotenoids 2 mg, Silicon 30 mg, Vitamin D (as D3 800 IU) 20 µg, Vitamin E 8 mg, Vitamin C 80 mg, Thiamin (Vitamin B1) 6 mg, Riboflavin (Vitamin B2) 3 mg, Niacin (Vitamin B3) 18 mg, Vitamin B6 8 mg, Folic Acid 400 µg, Vitamin B12 20 µg,Biotin 75 µg, Pantothenic Acid 6 mg, Magnesium 94 mg, Iron 14 mg, Zinc 15 mg,
13-19 yaş arası bayanların günde 1 tablet alması tavsiye edilir.

Wellteen® Ürün Ailesi İngiltere’nin 1 numaralı Vitamin firması Vitabiotics’in beslenme uzmanları tarafından 13-19 yaş aralığındaki, farklı cinsiyette ve dolayısıyla farklı ihtiyaçları olan genç grubuna özel olarak hazırlanmıştır.Ergenlik dönemi kemik gelişimi, hormonal değişimler ve duygusal stresin çok fazla olduğu bir dönemdir. Bugünün gençleri, yoğun okul ve kurs temposu, arkadaş çevreleri, spor hayatları ve hobileri nedeniyle geçmişe göre çok daha tempolu bir hayat yaşıyorlar.Genç kadınlar için özel olarak hazırlanmış geniş kapsamlı vitamin, mineral ve botanik ekstraktları içermektedir.
Co-Q10, Cranberry ve Üzüm Çekirdeği ekstresi ilavesi ile içerdiği;

  • Demir normal bilişsel gelişime katkıda bulunur
  • Demir kırmızı kan hücrelerinin ve hemoglobinin normal oluşumuna katkıda bulunur
  • Biotin, Selenyum ve Çinko normal saç, deri ve tırnakların korunmasına katkıda bulunur
  • Vitamin B6,B12, C ve Pantotenik Asit yorgunluk ve bitkinliğin azalmasına katkıda bulunur
  • Vitamin B6 ve C normal enerji oluşum mekanizmasına katkıda bulunur

Menşei: İngiltere
Üretici / İthalatçı: Vitabiotics Ltd.

Yorumlar


Takviye Edici Gıdalar Hakkında Uyarı
Işıktan ve nemden Uzak, oda sıcaklığında, çocukların ulaşamayacağı yerlerde saklayınız. Belirtilen kullanım miktarlarını aşmayınız. Herhangi bir beklenmeyen etkide doktorunuza ya da en yakın sağlık kuruluşuna danışınız.

ÇOCUKLARIN ULAŞAMAYACAĞI, IŞIKTAN UZAK, ODA SICAKLIĞINDA SAKLAYINIZ. TAKVİYE EDİCİ GIDALAR İLAÇ DEĞİLDİR. GÜNLÜK BESLENMENİN YERİNE GEÇMEZLER. HAMİLE YA DA EMZİRME DÖNEMİNDE KULLANIMLARI GÜVENLİ OLMAYABİLİR. BU DURUMDA DOKTORUNUZA DANIŞMADAN BU ÜRÜNLERİ KULLANMAYIN. HERHANGİ BİR HASTALIĞINIZ NEDENİ İLE KULLANDIĞINIZ İLAÇLAR İLE TAKVİYE EDİCİ GIDALAR ARASINDA CİDDİ ETKİLEŞİMLER OLABİLİR. BU NEDENLE ZARAR GÖREBİLİRSİNİZ. KULLANDIĞINIZ İLAÇLARLA ETKİLEŞİMLER HAKKINDA DOKTOR VE ECZACINIZA MUTLAKA DANIŞINIZ.

Dikkat ! Önemli Uyarı
Yönetmelik gereği, internet üzerinden satışı yapılan ürünlere ilişkin reklam ve ilanların kullanıcıları yanıltıcı, eksik ve kamu sağlığını bozucu nitelikte bilgiler içermesi yasaktır. Bu nedenle; sitemizde satışı gerçekleştirilen ürünlere ilişkin, özellikle tedavi edilmesi gereken rahatsızlıkları önlediği, tedavi ettiği ya da tedavisine yardımcı olduğu ve/veya ilaç niteliğinde olduğu şeklinde beyanlara yer verilmemektedir. welldermo.com aracılığı ile satılan Takviye edici gıdalar, bitkisel-hayvansal ya da doğal kaynaklı ürünler, vitamin destekli formüller gibi içerikli takviye edici gıdalardır ve İlaç değildir. Hastalıkların önlenmesinde veya tedavi amacıyla tavsiye edilemez ve kullanılamazlar. Takviye edici gıdalar normal beslenmenin yerine geçemezler. Tavsiye edilen günlük porsiyonu aşmayın. Hamilelik emzirme dönemi, hastalık veya ilaç kullanılması durumlarında doktorunuza başvurunuz. Site içerisinde ve/veya ürün detaylarında yer alan yazılar sadece bilgi amaçlıdır. Sağlık sorunlarınız ve tedavisi için mutlaka doktorunuza başvurunuz.