SEPETTE HEDİYENİ SEÇMEYİ UNUTMA!..
%15 İndirim 37,35 ₺ daha uygun ÖZEL FİYAT

Mavala Tırnak Zımpara/Parlatma Kiti Naıl Buffer Kıt

Tırnaklar için pürüzsüzleştirici ve canlandırıcı güzellik kiti. | 7618900906204

A1 Puanı: 3,00 ₺
249,00 ₺ 211,65 ₺

Havale ile: 205,30 ₺

Tükendi


Cinsiyet: Unisex
Temiz ve kuru tırnaklar üzerinde kullanılır. Düzensizlikleri eşitlemek için gri zımparayı tırnağın bir kenarından diğerine nazikçe hareket ettirin - sadece bir yönde, tırnak uçlarından kaçınarak ve basınç uygulamadan (ayda bir kez yeterlidir).Tırnağı pembe parlatıcı ile parlatın - aşırı ısınma olmaksızın, uzun, enerjik, ileri geri hareketlerle.
Tırnak yatağındaki kan dolaşımını canlandırarak tırnak uzamasını destekler.

Kullanım Zamanı: Ayda bir kez
Parlatma, yalnızca cazip bir parlaklık sağlamakla kalmaz aynı zamanda tırnak yatağındaki kan dolaşımını canlandırarak tırnak uzamasını destekler. TIRNAK ZIMPARA/PARLATMA KİTİ iki ped içerir: gri ped, çizgileri ve diğer düzensizlikleri gidermek için hafif aşındırıcı bir yüzeye sahiptir; pembe ped tırnakları parlatmak ve parlaklık sağlamak içindir.
Menşei: İsviçre
Üretici / İthalatçı: Sante Kozmetik San. ve Tic. Ltd. Şti

Yorumlar


KOZMETİK VE DERMOKOZMETİK ÜRÜNLERİNDE TANITIM VE SAĞLIK BEYANI İLE İLGİLİ ÖNEMLİ UYARI
Kozmetik ve dermokozmetik ürünlerin yasal tanımı: Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeler şeklindedir. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Kozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.