SEPETTE HEDİYENİ SEÇMEYİ UNUTMA!..
%15 İndirim 17,85 ₺ daha uygun ÖZEL FİYAT

Mavala Tırnak Çukur Dolgusu

TIRNAK ÇUKUR DOLGUSU çizgileri ve düzensizlikleri doldurur ve pürüzsüz ve satensi bir tırnak yüzeyi sağlar. | 7618900909199

A1 Puanı: 1,00 ₺
119,00 ₺ 101,15 ₺

Havale ile: 98,12 ₺

Yapısı: Likit
Uyarılar: rnakları çizgili olan ve aşırı bir parlaklık vermeden bakımlı bir görünüm isteyen erkekler için uygundur.
Cinsiyet: Unisex
Bir kat uygulayın ve tamamen kurumaya bırakın. Yüzey pürüzlü kalırsa, ikinci bir kat uygulayın. Manikürünüze yalnızca oje veya üst kat uygulayarak devam edin. İyice kurumasını sağlayın.
Pürüzlü görünen çukurlaşmış tırnakların görünümünü düzeltir

Kullanım Zamanı: Haftada 2-3 kez
Tırnak üzerindeki ve yüzeysel kusurları düzgünleştirir. Çizgili ve çukurlu tırnakların pürüzsüz görünmesini sağlar. Ojenin kolay sürülmesini sağlar. İki kat kullanılmalıdır.
Menşei: İsviçre
Üretici / İthalatçı: Sante Kozmetik San. ve Tic. Ltd. Şti

Yorumlar


KOZMETİK VE DERMOKOZMETİK ÜRÜNLERİNDE TANITIM VE SAĞLIK BEYANI İLE İLGİLİ ÖNEMLİ UYARI
Kozmetik ve dermokozmetik ürünlerin yasal tanımı: Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeler şeklindedir. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Kozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.