SEPETTE HEDİYENİ SEÇMEYİ UNUTMA!..
%15 İndirim 19,80 ₺ daha uygun ÖZEL FİYAT

Mavala Scientifique Tırnak Sertleştirici

MAVALA SCIENTIFIQUE, tırnağı hızla sertleştirerek, yumuşak, ayrılan veya soyulan tırnakları normal ve güçlü görünümüne yeniden kavuşturur. | 7618900900196

A1 Puanı: 2,00 ₺
132,00 ₺ 112,20 ₺

Havale ile: 108,83 ₺

Tükendi

Yapısı: Likit
Cinsiyet: Unisex
Ojeyi veya varsa tırnak üzerindeki yağlı tabakayı giderin ve tırnakları iyice temizleyin. Sadece tırnakların serbest ucuna sürün. Sabitleşmesi için bir dakika kadar bekleyin. Tırnaklarınız yeterince sertleşene kadar en fazla haftada iki kez uygulayın. Sonra gerekirse ayda iki ila üç defa uygulayabilirsiniz.
Kırılan tırnaklar için onarıcı

Kullanım Zamanı: İhtiyaç Duyuldukça
Tırnağın ucu en kırılgan, en korumasız kısımdır ve kolaylıkla kırılır. Bu nedenle tırnağın güçlendirilmesi gereken kısmı burasıdır.Formülü, tırnağın üç tabakasını birbirine yapıştırarak tırnağı sertleştirir. Bir alt taban veya cila değil, nüfuz eden sıvı solüsyondur.
Menşei: İsviçre
Üretici / İthalatçı: Sante Kozmetik San. ve Tic. Ltd. Şti

Yorumlar


KOZMETİK VE DERMOKOZMETİK ÜRÜNLERİNDE TANITIM VE SAĞLIK BEYANI İLE İLGİLİ ÖNEMLİ UYARI
Kozmetik ve dermokozmetik ürünlerin yasal tanımı: Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeler şeklindedir. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Kozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.