SEPETTE HEDİYENİ SEÇMEYİ UNUTMA!..
%15 İndirim 27,90 ₺ daha uygun ÖZEL FİYAT

Mavala Colorfıx - Esnek Son Cila

Ojenin üstüne tek kat sürülecek olan colorfıx ojenin maksimum sure parlak ve dayanıklı kalmasını sağlar. Ojeyi tırnağa sabitler. Ojenize extra parlaklık verir. | 7618900907195

A1 Puanı: 2,00 ₺
186,00 ₺ 158,10 ₺

Havale ile: 153,36 ₺

Yapısı: Likit
Cinsiyet: Unisex
Ojenin son katı kuruduktan sonra, tüm tırnak yüzeyine, mümkünse, ojenin parçalanma ihtimalinin yüksek olduğu tırnak ucunun alt bölümünü de kapsayacak şekilde (bu ojenin aşınma süresini geciktirecektir) COLORFIX uygulayın. İyice kurumasını sağlayın. 24 veya 48 saat sonra ikinci bir kat COLORFIX, ojenizi tazeleyecek ve daha da uzun süre dayanmasını sağlayacaktır.
Ojeyi sabitler soyulmaya karşı korur.

Kullanım Zamanı: İhtiyaç duyuldukça
COLORFIX, parlak, sert ve aynı zamanda esnek bir film oluşturan ve ojeyi "sabitleyen", ojeyi soyulmaya karşı koruyan ve manikürün ömrünü uzatan akril ile güçlendirilmiş şeffaf bir üst kattır.
Menşei: İsviçre
Üretici / İthalatçı: Sante Kozmetik San. ve Tic. Ltd. Şti

Yorumlar


KOZMETİK VE DERMOKOZMETİK ÜRÜNLERİNDE TANITIM VE SAĞLIK BEYANI İLE İLGİLİ ÖNEMLİ UYARI
Kozmetik ve dermokozmetik ürünlerin yasal tanımı: Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeler şeklindedir. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Kozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.