SEPETTE HEDİYENİ SEÇMEYİ UNUTMA!..
%20 İndirim 63,00 ₺ daha uygun ÖZEL FİYAT

Ducray Creastim Lotion 2*30ml Kadın Tipi Saç Dökülmesi

Kadınlar için Saç Dökülmesine Karşı Bakım Losyonu 2*30ml | 3282779421577

A1 Puanı: 5,00 ₺
315,00 ₺ 252,00 ₺

Havale ile: 244,44 ₺

Yapısı: Sprey
Uyarılar: Göz uygulamayınız. Ürünü içmeyiniz ve yutmayınız. Ürünü direk solumayınız ve iyi havalandırılmış alanda kullanınız. Yalnızca haricen kullanılır. Çocuk ve ergen kullanımına uygun değildir. Ambalaj açıldıktan sonra 12 ay içinde tüketilmelidir.
Problem: Dökülen Saç
İçermez: Paraben İçermez
Aktif Maddeler: Kreatin. Tetrapeptit. B5, B6, B8 Vitaminleri
Cinsiyet: Unisex
Su, Denatüre Alkol, Heksilen Glikol, Pentilen Glikol, Ppg-26-Butet-26, Asetil Tetrapeptit-2, Biotin, Karamel, Kreatin, Dekstran, Parfüm, Pantenol, Pantolakton, Peg-40 Hidrojene Edilmiş Hintyağı, Piridoksin Hidroklorür, Tokoferil, Nikotinat
Haftada 3 kez doğrudan kuru kafa derisine püskürtülerek uygulayın (10 pompa). Saçları yıkamadan önce losyonu masaj yapın ve en az 2 saat bekletin. En az iki ay kullanmaya devam edin. Tek bir kutuda iki aylık ürün vardır. Anaphase Cream Shampoo ve Anacaps Besin Takviyesi ile birlikte kullanılması önerilir. *Sadece yetişkin kullanımı içindir
Kadınlarda dönemsel stres, yorgunluk,hamilelik sonrası saç dökülmesine karşı bakım losyonu 2*30ml

Kullanım Zamanı: Sabah veya Akşam
Kreatin, vitamin ve tetrapeptidde zenginleştirilmiş Ducray Creastim Anti-Hair Loss Lotion, saç dökülmesini en aza indirmeyi ve saç gelişimini yeniden etkinleştirmeyi amaçlayan tamamen orijinal bir üründür. Zaman zaman saç dökülmesi durumunda ideal çözümdür. Biotin ve B5 vitamini ile beslenen bu losyon, mevsimsel ve hormonal değişiklikler, fiziksel ve psikolojik stres ve agresif saç tedavilerinin neden olduğu hasarı tersine çevirir. Aktif maddelerin birleşimi sayesinde, saç köklerine gerekli enerjiyi sağlayarak hücrelerin çoğalmasını teşvik eder. Saç büyüme fazının korunmasında ve saç derisinin mikrosirkülasyonunun içerdiği ana faktörleri uyararak katalizör görevi görür. Bir aylık tedaviden sonra, saç dökülmesi durduğundan saç kütlesi artar. Saçlar kuvvetlendirilir, yoğunluk kazanır ve hacmini ve canlılığını kurtarır. Tüm saç tiplerine uygundur. Paraben içermez. Dermatolojik olarak test edilmiştir.
Menşei: Fransa
Üretici / İthalatçı: Pierre Fabre Dermokozmetik A.Ş.

Yorumlar


KOZMETİK VE DERMOKOZMETİK ÜRÜNLERİNDE TANITIM VE SAĞLIK BEYANI İLE İLGİLİ ÖNEMLİ UYARI
Kozmetik ve dermokozmetik ürünlerin yasal tanımı: Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeler şeklindedir. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Kozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.