SEPETTE HEDİYENİ SEÇMEYİ UNUTMA!..
%15 İndirim 9,75 ₺ daha uygun ÖZEL FİYAT

Mavala Ekstra Yumuşak/Asetonsuz Oje Çıkarıcı - Pembe 50ML

Formülü nazikçe ojeyi giderir ve tırnağı veya tırnak etini kurutmaz. | 7618900912212

A1 Puanı: 0,00 ₺
65,00 ₺ 55,25 ₺

Havale ile: 53,59 ₺

Yapısı: Likit
Uyarılar: Koyu renk oje tabakalarını veya birkaç kat sürülmüş ojeyi çıkarmak için ikinci bir uygulama gerekli olabilir.
Cinsiyet: Unisex
EKSTRA-YUMUŞAK OJE ÇIKARICI ile bir pamuk pedi nemlendirin ve tırnak yüzeyine sıkıca bastırın. Çıkarıcının oje tabakalarına nüfuz etmesini sağlamak için sabit tutun ve tek seferde silin. Koyu renk oje tabakalarını veya birkaç kat sürülmüş ojeyi çıkarmak i
Oje Çıkarıcı

Kullanım Zamanı: İhtiyaç Duyuldukça
BU EKSTRA-YUMUŞAK OJE ÇIKARICI, HASSAS VE KIRILGAN TIRNAKLAR İÇİN ÖZEL OLARAK GELİŞTİRİLMİŞTİR. ASETON İÇERMEZ VE ÇÖZÜCÜLERİN SERT ETKİLERİNE KARŞI ETKİDE BULUNAN BİLEŞENLER BAKIMINDAN ZENGİNLEŞTİRİLMİŞTİR VE TIRNAKLARI KORUR.
Menşei: İsviçre
Üretici / İthalatçı: Sante Kozmetik San. ve Tic. Ltd. Şti

Yorumlar


KOZMETİK VE DERMOKOZMETİK ÜRÜNLERİNDE TANITIM VE SAĞLIK BEYANI İLE İLGİLİ ÖNEMLİ UYARI
Kozmetik ve dermokozmetik ürünlerin yasal tanımı: Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeler şeklindedir. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Kozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.