SEPETTE HEDİYENİ SEÇMEYİ UNUTMA!..
%15 İndirim 13,35 ₺ daha uygun ÖZEL FİYAT

Mavala Crystal Oje Çıkarıcı

Aseton içermeyen çok yumuşak formülasyonu, tırnağı ve cildi kurutmadan ojeyi giderir. | 7618900926202

A1 Puanı: 2,00 ₺
89,00 ₺ 75,65 ₺

Havale ile: 73,38 ₺

Tükendi

Yapısı: Likit
Uyarılar: Asetonsuz
Cinsiyet: Unisex
CRYSTAL OJE ÇIKARICI ile bir pamuk pedi nemlendirin ve tırnak yüzeyine sıkıca bastırın. Çıkarıcının oje tabakalarına nüfuz etmesini sağlamak için sabit tutun ve tek seferde silin. İkinci bir uygulama, koyu renk oje katlarını veya birçok katlı ojeyi çıkarmak için gerekli olabilir. Ellerinizi iyice yıkayın.
Oje Çıkarıcı

Kullanım Zamanı: İhtiyaç Duyuldukça
Kırılgan, hassas veya kuru tırnaklar da dahil olmak üzere tüm tırnak tipleri için uygundur. Ayrıca, renksiz, KOKUSUZ olup yanıcı değildir. Kolayca biyolojik olarak parçalanabilen ve çevreyi korumaya yardımcı olan özenle seçilmiş bileşenler sayesinde "çevre dostu" bir oje çıkarıcıdır. Nihai ürün soğuk koşullar altında üretilir ve bu da enerji tüketiminin azalmasına yardımcı olur.
Menşei: İsviçre
Üretici / İthalatçı: Sante Kozmetik San. ve Tic. Ltd. Şti

Yorumlar


KOZMETİK VE DERMOKOZMETİK ÜRÜNLERİNDE TANITIM VE SAĞLIK BEYANI İLE İLGİLİ ÖNEMLİ UYARI
Kozmetik ve dermokozmetik ürünlerin yasal tanımı: Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeler şeklindedir. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Kozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.