SEPETTE HEDİYENİ SEÇMEYİ UNUTMA!..
%20 İndirim 22,98 ₺ daha uygun ÖZEL FİYAT

Ducray Nutricerat Maske Kuru Yıpranmış Saçlar 150ml

Çok Kuru Saçlar için Yoğun Bakım Maskesi 150ml | 3282779178679

A1 Puanı: 2,00 ₺
114,90 ₺ 91,92 ₺

Havale ile: 89,16 ₺

Yapısı: Maske
Uyarılar: Gözle temas etmesi durumunda bol suyla yıkayın.
Problem: Yıpranmış Kırılmış Saç, Hacimsiz Sönük Saç
Aktif Maddeler: İlipe Yağı
Cinsiyet: Unisex
Su, Etilheksil Palmitat, Setearil Alkol, Behentrimonyum Klorür, Shorea Robusta Tohumu Yapı, Benzoik Asit, C12-16 Alkoller, Karamel, Setearet-33, Koku (Parfüm), Guar Hidroksipropiltrimonyum Klorür, Hidrojene Lesitin, İsopropil Alkol, Linalol, Palmitik Asit, Salisilik Asit, Sodyum Hidroksit, Skualan, Sarı 5 (Cı 19140), Sarı 6 (Cı 15985)
Ducray Nutricerat Yoğun Beslenme Maskesini şampuandan sonra nemli saça uygulayın. 5 dakika beklettikten sonra iyice durulayın. Daha iyi sonuçlar için haftada bir veya iki kez kullanın.
Çok kuru saçlar için onarıcı bakım maskesi 150ml

Kullanım Zamanı: Haftada 1 yada 2 kez
Susuz kalmış ve çok zarar görmüş saçlara büyük özen gösterilmelidir. Ducray Nutricerat Yoğun Beslenme Maskesi, kuru ve çok kuru saç tiplerine uygun, derinlemesine onarıcı bir maskedir. Kremsi dokusu ve zarif yaz kokusu ile bu maske, saçları dış etkenlere karşı koruyan eski bir bileşen olan illipe yağının nemlendirici özelliklerini kullanır. Fosfolipitler ve Squalane'den oluşan bitki kökenli re-lipidating kompleksi, saç kütikülünün onarımını ve korunmasını sağlar. Saçlar ne kadar kuru veya hasarlı olursa olsun saçları köklerden uçlara doğru besler. İllipe yağı, saçın hassas tellerini dış etkenlere karşı koruyan, uzun süre kalıcı bir nemlendiricidir; bitki bazlı bir bakım maddesi olan Behentrimonium chloride, dolaşıkları açar, elektriklenme ile savaşır, yumuşatır ve saçın kuvvetlenmesine yardımcı olur.
Menşei: Fransa
Üretici / İthalatçı: Pierre Fabre Dermokozmetik A.Ş.

Yorumlar


KOZMETİK VE DERMOKOZMETİK ÜRÜNLERİNDE TANITIM VE SAĞLIK BEYANI İLE İLGİLİ ÖNEMLİ UYARI
Kozmetik ve dermokozmetik ürünlerin yasal tanımı: Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeler şeklindedir. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Kozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.