SEPETTE HEDİYENİ SEÇMEYİ UNUTMA!..
ÖZEL FİYAT

Misbahçe Hindistan Cevizi Yağı 150ml

| 8680624613095

A1 Puanı: 0,00 ₺
100,00 ₺

Havale ile: 97,00 ₺

Yapısı: Likit
Uyarılar: Haricen kullanım içindir. Tüm cilde uygulamadan önce cildin ufak bir yerinde mutlaka test ediniz. Serin yerde saklayınız.
İçermez: Kimyasal madde, koruyucu ve paraben içermez.
Aktif Maddeler: Caprylic / Capric Triglyceride; Medium Chain Triglyceride (From Cocos Nucifera Oil)
Cinsiyet: Unisex
Caprylic / Capric Triglyceride; Medium Chain Triglyceride (From Cocos Nucifera Oil)
Cilt Bakımı; Göz ve yüz makyajınızı temizleyebilir, kendi hazırladığınız maskelerinize emilimi artırmak için ekleyebilirsiniz. Yüz, vücut ve saç bakımında kullanılır. Hızlı emilmesi uygulama sonrasında yağlı bir his bırakmamasını sağlar, üzerine makyaj uygulanabilir veya vücuda uygulandıktan sonra kıyafetlerinizi giyebilirsiniz. Aromaterapi; Vücut ve yüz masajlarında kullanım için uygundur. Tercih ettiğiniz uçucu yağlarla birlikte baz yağı olarak kullanılır. Kokusuz ve hızlı emilmesi özelliğiyle aromaterapide kullanımı en uygun yağlardandır. Saç Bakımı; Yıkama sonrasında saçları yatıştırmak ve yumuşatmak için kullanılır. Hafif bir yağ olduğu için saçı ağırlaştırmaz. Yarım pompa kadar saç uçlarına uygulayıp şekil verebilirsiniz. Banyoda yıkama sonrasında doğal saç kremi olarak uygulanıp, 2-3 dakika bekletilip durulayabilirsiniz.
İyi bir temizleyici yağdır. Gözenekleri tıkamaz. Ev yapımı doğal parfüm, deodorant yapımı için idealdir. Tüm cilt tipleri için uygundur.
Ayrıştırılmış Hindistan Cevizi Yağı, kokusuz, renksiz ve çok ince bir yağdır. Misbahçe Hindistan Cevizi Yağı, distile edilerek sadece kaprik ve kaprilik asit trigliseritlerinin olduğu formdur. Her daim sıvı ve emilimi çok hızlı kuru bir yağ halini almıştır. Temizleme özelliği artan bu yağ makyaj temizleyici olarak, hızlı emilimi ve kokusuz olması özelliğiyle aromaterapide kullanımı idealdir. Tüm cilt tipleri için uygundur.
Menşei: Türkiye
Üretici / İthalatçı: Misbahçe Gıda ve Tarım Ltd. Şti.

Yorumlar