SEPETTE HEDİYENİ SEÇMEYİ UNUTMA!..
ÖZEL FİYAT

Misbahçe Argan Yağı 50ml

| 8680624613057

A1 Puanı: 0,00 ₺
90,00 ₺

Havale ile: 87,30 ₺

Tükendi

Yapısı: Likit
Uyarılar: Haricen kullanım içindir. Tüm cilde uygulamadan önce cildin ufak bir yerinde mutlaka test ediniz. Serin yerde saklayınız.
İçermez: Kimyasal madde, koruyucu ve paraben içermez.
Aktif Maddeler: %100 Argania Spinosa Kernel Oil
Cinsiyet: Unisex
%100 Argania Spinosa Kernel Oil
Sabah ve/veya akşam tercih ettiğiniz bir doğal sabunla yüzünüzü yıkayıp tonik olarak gül suyunu cilde sürdükten sonra (tercihen cilt hala gül suyu ile nemliyken) temiz parmak uçları ile 3-4 damla yüz, boyun ve dekolte bölgesine uygulayınız. Mikro dolaşımı hızlandırmak ve daha canlı bir görünüme sahip olmak için masaj yaparak uygulayınız. Gündüzleri üzerine Nemlendirici Güneş Koruyucu Krem SPF 20 uygulanmasını öneririz.
Yaşlanma ve kırışıklıklara karşı savaşır. Antioksidan etkisi vardır. Cilt için zengin besin kaynağıdır. Tüm cilt tipleri için uygundur.
Argan yağı sadece Fas'ta yetişen Argania ağacının meyvesinden elde edilen; E vitamini, oleik asit (%48) ve linoleik asit (%32.6) açısından zengin, çok iyi bir besleyici, nem tutan yağdır. Yaşlanma karşıtı bakım yapar. Ciltteki kuruluğa iyi gelir. Gözenekleri tıkamaz, tüm cilt tipleri için uygundur. Saçları besler, parlaklık kazandırır. Misbahçe Argan Yağı yüzde yüz saftır.
Menşei: Türkiye
Üretici / İthalatçı: Misbahçe Gıda ve Tarım Ltd. Şti.

Yorumlar