SEPETTE HEDİYENİ SEÇMEYİ UNUTMA!..
%15 İndirim 11,78 ₺ daha uygun ÖZEL FİYAT

Mavala French Manikür Seti - Pembe

Sadece bir renk vurgusu ile doğal tırnak | 7618900701052

A1 Puanı: 2,00 ₺
78,50 ₺ 66,72 ₺

Havale ile: 64,72 ₺

Tükendi


Cinsiyet: Unisex
Tırnaklarınızı MAVALA manikür yöntemine göre hazırlayın. Tırnak plağının tamamına koruyucu bir alt taban uygulayın ve birkaç saniye kurumaya bırakın. Vurgulanacak yüzeyi tanımlamak için her tırnağa bir KILAVUZ ETİKET yerleştirin. Tırnağın serbest ucuna kısa, dikey dokunuşlarla veya tırnak yayını takip ederek tek bir yatay hareketle bir kat “White 49” uygulayın. KILAVUZ ETİKETLERİ hemen çıkarın ve beyaz ojenin kurumasına izin verin. Sonra TÜM tırnak yüzeyine bir kat pastel oje “Riga 56” uygulayın (beyaz oje sürülü tırnak ucu da dahil olacak şekilde). Daha güçlü bir pastel görünüm elde etmek için ikinci bir kat uygulayın. Birkaç saniye bekleyin. Bir kat "Minute Quick-Finish" uygulayarak sonlandırın.
Fransız Manikürü Pembe : Pembemsi bir parlaklık efekti için.
Manikür daha uzun süre dayanır ve kusurlar örtülür. "Pembe Fransız Manikürü"nde, pembemsi, parlayan bir görünüm "White 49" ve "Riga 56" oje ile elde edilmektedir. Kit aynı zamanda eşsiz parlaklık katan "Minute Quick-Finish" hızlı oje kurutucu içerir.
Menşei: İsviçre
Üretici / İthalatçı: Sante Kozmetik San. ve Tic. Ltd. Şti

Yorumlar


KOZMETİK VE DERMOKOZMETİK ÜRÜNLERİNDE TANITIM VE SAĞLIK BEYANI İLE İLGİLİ ÖNEMLİ UYARI
Kozmetik ve dermokozmetik ürünlerin yasal tanımı: Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeler şeklindedir. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Kozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.