SEPETTE HEDİYENİ SEÇMEYİ UNUTMA!..
%15 İndirim 19,35 ₺ daha uygun ÖZEL FİYAT

Mavala Mavadry - Oje Kurutucu Sprey

Şeffaf sprey, ojenin daha çabuk kurumasını sağlar. | 7618900916609

A1 Puanı: 1,00 ₺
129,00 ₺ 109,65 ₺

Havale ile: 106,36 ₺

Tükendi

Yapısı: Likit
Uyarılar: TEHLİKE - Son derece yanıcı aerosol. Basınçlı kap: Isıtıldığında patlayabilir. Güneş ışığından koruyun. 50°C'yi aşan sıcaklıklara maruz bırakmayın. Kullandıktan sonra bile delmeyin ya da yakmayın. Açık alev veya başka ateş kaynağına püskürtmeyin. Isıdan, sıcak yüzeylerden, kıvılcımdan, açık alevden ve diğer ateşleme kaynaklarından uzak tutun. Sigara içmeyin. Çocukların erişemeyeceği yerlerde saklayın. Gözlere veya yıpranmış cilde püskürtmeyin. Kısa spreyler halinde kullanın. Uzun süre püskürtmeyin. Sadece iyi havalandırılan yerlerde kullanın.
Cinsiyet: Unisex
Manikürün son katından sonra (COLORFIX / JEL GÖRÜNÜMLÜ SON KAT) 1 dakika bekleyin, daha sonra MAVADRY SPREY'i doğrudan 30 cm'lik bir mesafeden oje üzerine püskürtün. Solabilme riskine karşı mücevherleri koruyun (koruyamama durumda, sabunla yıkayın).
Hızlı oje kurutucu

Kullanım Zamanı: İhtiyaç duyuldukça
Günümüzün yoğun kadını için önemli bir yardımcı olan MAVADRY SPRAY, birkaç saniye içinde ojeyi kurutur (dokunulabilir kuruluk), soyulmayı önler ve manikürü daha parlak yapar.
Menşei: İsviçre
Üretici / İthalatçı: Sante Kozmetik San. ve Tic. Ltd. Şti

Yorumlar


KOZMETİK VE DERMOKOZMETİK ÜRÜNLERİNDE TANITIM VE SAĞLIK BEYANI İLE İLGİLİ ÖNEMLİ UYARI
Kozmetik ve dermokozmetik ürünlerin yasal tanımı: Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeler şeklindedir. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Kozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.