SEPETTE HEDİYENİ SEÇMEYİ UNUTMA!..
%20 İndirim 18,00 ₺ daha uygun ÖZEL FİYAT

Jane İredale Angle Liner Eyeliner Fırçası

Kaşları belirginleştirmek veya eyeliner uygulamak için fırça | 670959310125

A1 Puanı: 2,00 ₺
90,00 ₺ 72,00 ₺

Havale ile: 69,84 ₺


İçermez: Paraben İçermez
Aktif Maddeler: Taklon
Cinsiyet: Unisex
Kaşları belirginleştirmek veya eyeliner uygulamak için kullanın.
Göz Çevresi
Kaşları belirginleştirmek veya eyeliner uygulamak için

Kullanım Zamanı: İstenilen Sıklıkta
Tüm krem eyeliner ürünleri ile kullanabilirsiniz. Kısa, eğimli sentetik bir fırça. Lüks yumuşak.Gölgeli kaş veya göz kalemi için kullanın.
Menşei: ABD
Üretici / İthalatçı: Jane Iredale / Nbe Pharma İlaç Koz.Sağ.Hiz.Ve Dış Tic A.Ş

Yorumlar


Makyaj Ürünleri Hakkında Önemli Açıklama
Makyaj ürünlerinin, bilgisayar ya da lcd ekranlı cihazların ekranlarındaki renkleri ile , gözle görülen renkleri arasında farklılık olabilir. Bu nedenle satın almayı düşündüğünüz ürünlerin renkleri konusunda emin olunuz.Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun Uyarınca, makyaj malzemeleri hakkında Cayma Hakkı kullanılamaz. Makyaj ürünlerinde değişim ve iade kabul edilmemektedir.
 
KOZMETİK VE DERMOKOZMETİK ÜRÜNLERİNDE TANITIM VE SAĞLIK BEYANI İLE İLGİLİ ÖNEMLİ UYARI
Kozmetik ve dermokozmetik ürünlerin yasal tanımı: Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeler şeklindedir. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Kozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.