SEPETTE HEDİYENİ SEÇMEYİ UNUTMA!..
ÖZEL FİYAT

Herbaland Kids Omega-3 With DHA&EPA Omega-3 60 Çiğnenebilen Tablet

Çocuklar İçin Çiğnenebilir Formda Omega-3 Takviyesi | 813523000590

A1 Puanı: 0,00 ₺
85,90 ₺

Havale ile: 83,32 ₺

Tükendi

Yapısı: Çiğneme
İçermez: GDO içermez, Glüten içermez, Laktoz içermez, Trans Yağ içermez.
Aktif Maddeler: Balık Yağı 50 mg, Omega 3 Yağ Asitleri 15 mg, Dokosaheksaenoik Asit (DHA) 10 mg, Eikosapentaenoik Asit (EPA) 5 mg
Cinsiyet: Unisex
Balık Yağı 50 mg, Omega 3 Yağ Asitleri 15 mg, Dokosaheksaenoik Asit (DHA) 10 mg, Eikosapentaenoik Asit (EPA) 5 mg
Yetişkin gözetiminde, 4-10 yaş grubu çocuklar, günde 3 kez 2 tane çiğneyerek tüketebilir.

 

Çocuklara özel bir Omega 3 takviyesidir. 1 porsiyonunda (3 jelibon) 45 mg Omega 3 bulunduran Herbaland Gummy Omega 3, ayıcık şeklinde jelibonları ile çocukların keyifle tükebileceği bir üründür.

 

Herbaland Gummy Omega 3'ün dikkat çeken özellikleri:

- Jelibon formunda 60 Tablet

- Çocuklara özel


Menşei: Kanada
Üretici / İthalatçı: Vitancare Dış Ticaret Gıda Sanayi Ve A.Ş.

Yorumlar


Takviye Edici Gıdalar Hakkında Uyarı
Işıktan ve nemden Uzak, oda sıcaklığında, çocukların ulaşamayacağı yerlerde saklayınız. Belirtilen kullanım miktarlarını aşmayınız. Herhangi bir beklenmeyen etkide doktorunuza ya da en yakın sağlık kuruluşuna danışınız.

ÇOCUKLARIN ULAŞAMAYACAĞI, IŞIKTAN UZAK, ODA SICAKLIĞINDA SAKLAYINIZ. TAKVİYE EDİCİ GIDALAR İLAÇ DEĞİLDİR. GÜNLÜK BESLENMENİN YERİNE GEÇMEZLER. HAMİLE YA DA EMZİRME DÖNEMİNDE KULLANIMLARI GÜVENLİ OLMAYABİLİR. BU DURUMDA DOKTORUNUZA DANIŞMADAN BU ÜRÜNLERİ KULLANMAYIN. HERHANGİ BİR HASTALIĞINIZ NEDENİ İLE KULLANDIĞINIZ İLAÇLAR İLE TAKVİYE EDİCİ GIDALAR ARASINDA CİDDİ ETKİLEŞİMLER OLABİLİR. BU NEDENLE ZARAR GÖREBİLİRSİNİZ. KULLANDIĞINIZ İLAÇLARLA ETKİLEŞİMLER HAKKINDA DOKTOR VE ECZACINIZA MUTLAKA DANIŞINIZ.

Dikkat ! Önemli Uyarı
Yönetmelik gereği, internet üzerinden satışı yapılan ürünlere ilişkin reklam ve ilanların kullanıcıları yanıltıcı, eksik ve kamu sağlığını bozucu nitelikte bilgiler içermesi yasaktır. Bu nedenle; sitemizde satışı gerçekleştirilen ürünlere ilişkin, özellikle tedavi edilmesi gereken rahatsızlıkları önlediği, tedavi ettiği ya da tedavisine yardımcı olduğu ve/veya ilaç niteliğinde olduğu şeklinde beyanlara yer verilmemektedir. welldermo.com aracılığı ile satılan Takviye edici gıdalar, bitkisel-hayvansal ya da doğal kaynaklı ürünler, vitamin destekli formüller gibi içerikli takviye edici gıdalardır ve İlaç değildir. Hastalıkların önlenmesinde veya tedavi amacıyla tavsiye edilemez ve kullanılamazlar. Takviye edici gıdalar normal beslenmenin yerine geçemezler. Tavsiye edilen günlük porsiyonu aşmayın. Hamilelik emzirme dönemi, hastalık veya ilaç kullanılması durumlarında doktorunuza başvurunuz. Site içerisinde ve/veya ürün detaylarında yer alan yazılar sadece bilgi amaçlıdır. Sağlık sorunlarınız ve tedavisi için mutlaka doktorunuza başvurunuz.