SEPETTE HEDİYENİ SEÇMEYİ UNUTMA!..
%15 İndirim 41,92 ₺ daha uygun ÖZEL FİYAT

Day2Day Kollajen Peptitleri ve Vitamin Kompleks İçeren Takviye Edici Gıda

Glutatyon, Yeşilçay, Kollajen Peptitleri ve Vitamin Kompleks İçeren Takviye Edici Gıda. | 8697595876046

A1 Puanı: 0,00 ₺
279,50 ₺ 237,58 ₺

Havale ile: 230,45 ₺

Yapısı: Likit
Problem: Kuruluk, Cilt Sarkması, Kırışıklık, Serbest Radikal Hasarı, Yaşlanma
Cinsiyet: Unisex
Deiyonize su, kollajen peptitleri, asitlik düzenleyici: sitrik asit, C vitamini (L-askorbik), mango arma verici, hyaluronik asit, E vitamini (dl-alfa tokoferol), yeşil çay ekstersi, koruyucu: potasyum sorbat, koruyucu: sodyum benzoat, tatlandırıcı: sukraloz, L-glutatyon, koenzim q10, Bs vitamini (kalsiyum d-pantotenat), B6vitamini (priksin hidroklorür), d-biotin..
Tavsiye edilen günlük kullanım dozu; yetişkinler için tek kullanımlık bir tüp olarak kullanılması gerekir.
 

Kullanım Zamanı: Günde 1 shots
 

Başlıksız-2.jpg (50 KB)


Menşei: TÜRKİYE

Yorumlar


Takviye Edici Gıdalar Hakkında Uyarı
Işıktan ve nemden Uzak, oda sıcaklığında, çocukların ulaşamayacağı yerlerde saklayınız. Belirtilen kullanım miktarlarını aşmayınız. Herhangi bir beklenmeyen etkide doktorunuza ya da en yakın sağlık kuruluşuna danışınız.

ÇOCUKLARIN ULAŞAMAYACAĞI, IŞIKTAN UZAK, ODA SICAKLIĞINDA SAKLAYINIZ. TAKVİYE EDİCİ GIDALAR İLAÇ DEĞİLDİR. GÜNLÜK BESLENMENİN YERİNE GEÇMEZLER. HAMİLE YA DA EMZİRME DÖNEMİNDE KULLANIMLARI GÜVENLİ OLMAYABİLİR. BU DURUMDA DOKTORUNUZA DANIŞMADAN BU ÜRÜNLERİ KULLANMAYIN. HERHANGİ BİR HASTALIĞINIZ NEDENİ İLE KULLANDIĞINIZ İLAÇLAR İLE TAKVİYE EDİCİ GIDALAR ARASINDA CİDDİ ETKİLEŞİMLER OLABİLİR. BU NEDENLE ZARAR GÖREBİLİRSİNİZ. KULLANDIĞINIZ İLAÇLARLA ETKİLEŞİMLER HAKKINDA DOKTOR VE ECZACINIZA MUTLAKA DANIŞINIZ.

Dikkat ! Önemli Uyarı
Yönetmelik gereği, internet üzerinden satışı yapılan ürünlere ilişkin reklam ve ilanların kullanıcıları yanıltıcı, eksik ve kamu sağlığını bozucu nitelikte bilgiler içermesi yasaktır. Bu nedenle; sitemizde satışı gerçekleştirilen ürünlere ilişkin, özellikle tedavi edilmesi gereken rahatsızlıkları önlediği, tedavi ettiği ya da tedavisine yardımcı olduğu ve/veya ilaç niteliğinde olduğu şeklinde beyanlara yer verilmemektedir. welldermo.com aracılığı ile satılan Takviye edici gıdalar, bitkisel-hayvansal ya da doğal kaynaklı ürünler, vitamin destekli formüller gibi içerikli takviye edici gıdalardır ve İlaç değildir. Hastalıkların önlenmesinde veya tedavi amacıyla tavsiye edilemez ve kullanılamazlar. Takviye edici gıdalar normal beslenmenin yerine geçemezler. Tavsiye edilen günlük porsiyonu aşmayın. Hamilelik emzirme dönemi, hastalık veya ilaç kullanılması durumlarında doktorunuza başvurunuz. Site içerisinde ve/veya ürün detaylarında yer alan yazılar sadece bilgi amaçlıdır. Sağlık sorunlarınız ve tedavisi için mutlaka doktorunuza başvurunuz.