SEPETTE HEDİYENİ SEÇMEYİ UNUTMA!..
ÖZEL FİYAT

Crystalin Antiseptik Dezenfektan Solüsyonu 50ml

Antiseptik & Dezenfektan | 8680508040207

A1 Puanı: 0,00 ₺
29,00 ₺

Havale ile: 28,13 ₺

Yapısı: Likit
Uyarılar: Kullanmadan önce kullanım kılavuzunu dikkatlice okuyunuz. Çocukların ulaşamayacağı yerlerde ve ambalajında saklayınız. Oda sıcaklığında, güneş ışığından koruyarak ağzı kapalı bir şekilde saklayınız. Alkol veya diğer dezenfektan maddeler ile kesinlikle karıştırmayınız. Haricen Kullanılır içilmemelidir.
 
İçermez: İyot içermez, Alkol içermez
Cinsiyet: Unisex
Yara bakımında günde 2 kez, uygulanacak bölgenin özelliğine göre, püskürterek, dökerek, gazlı bez ıslatılarak veya boşluk içerisine enjekte edilerek, semptomlar geçene kadar uygulanmalıdır.
 
Ürün Tipi1: 
Tüm ağız boşluğu, boğaz ve diş eti temizleme solüsyonu. Ameliyat öncesi ve sonrası pansuman solüsyonu. Perine bölgesitemizleme solüsyonu. Yara çevresi temizleme, nemlendirme ve antisepsi solüsyonu. Cerrahi el yıkama ve ovalama dezenfektanı. Gargara. El - cilt dezenfektan.

Ürün Tipi 3:
Hayvanların yaşam alanlarında, taşındığı ve barındığı yerlerde ekipman ve yüzey dezenfektanı. HAyvanlarda meme başı dezenfektanı. Hayvanlarda yara çevresi teizleme solüsyonu.
Her türlü yaranın yıkanması, 
Ölü dokuların temizliği 
Bir açık yarada bulunan yabancı cisimlerin, hasarlı veya enfekte dokuların, cerrahi olarak tamamen çıkarılması ve yaranın temizlenmesi sırasında güvenle uygulanabilir.
Yara bölgesinde optimum iyileşme koşullarının sağlanmasında bugüne kadar kullanılan ürünlere göre ileri teknoloji kullanılarak geliştirilmiş önemli bir alternatiftir.
Crystalin etkili olduğu kadar da son derece güvenlidir.
Açık yara üzerine uygulandığında ağrı, acı ya da yanma hissi yaratmaz.
Herhangi bir kalıntı bırakmaz ve yıkama gerektirmez.
Menşei: Türkiye
Üretici / İthalatçı: NPS Biyosidal Ürünleri ve Cihazları San. ve Tic. A.Ş.

Yorumlar


KOZMETİK VE DERMOKOZMETİK ÜRÜNLERİNDE TANITIM VE SAĞLIK BEYANI İLE İLGİLİ ÖNEMLİ UYARI
Kozmetik ve dermokozmetik ürünlerin yasal tanımı: Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeler şeklindedir. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Kozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.