SEPETTE HEDİYENİ SEÇMEYİ UNUTMA!..
%15 İndirim 22,42 ₺ daha uygun ÖZEL FİYAT

Bioderma Photoderm Mineral %100 Mineral Çocuk ve Yetişkin Hassas Ciltler için SPF50+ Güneş Koruyucu 100gr

Güneşe karşı toleransı düşük ciltler için çok yüksek koruma sağlayan güneş koruyucu | 3401598588593

A1 Puanı: 3,00 ₺
149,50 ₺ 127,08 ₺

Havale ile: 123,27 ₺

Yapısı: Şampuan
Uyarılar: Bir güneş koruyucu ürünü kullanırken bile, güneşte çok uzun süre kalmayın. Güneşe aşırı maruz kalmak tehlikelidir. Bebekler ve küçük çocuklar doğrudan güneş ışığına maruz bırakılmamalıdır. Gözlerle temasından kaçının. Gözle teması halinde temiz suyla iyice durulayın.
Problem: Kepekli Kuru Saç, Kepekli Yağlı Saç, Seboreik Dermatit
Cinsiyet: Unisex
Decyl Oleate, Dıcaprylyl Carbonate, Zınc Oxıde, Caprylıc/Caprıc Trıglycerıde, Cocoglycerıdes, Tıtanıum Dıoxıde, Sılıca Dımethyl Sılylate, Polyhydroxystearıc Acıd, Tocopheryl Acetate, Hydrogenated Palm Glycerıdes Cıtrate, Stearıc Acıd, Alumına, Tocopherol. [Bı 694]
Kullanmadan önce kutu iyice çalkalanmalıdır. Güneşe çıkmadan önce yüz ve vücut bölgesine bolca ve eşit bir şekilde uygulanır.Kullanılan ürün miktarının azalması koruma seviyesinin azalmasına sebep olacaktır. Yüzmeden ve spordan sonra tekrar uygulanmalıdır. Gözlere direkt temas ettirmeyiniz. Sıklıkla uygulayınız.
Güneşin zararlı etkilerine karşı korunmaya yardımcıdır, Hassas ciltler için uygundur. , Kırmızı ve hassas görünümü önlemeye yardım eder, Nemlendirici etkiye sahiptir

Kullanım Zamanı: İstenilen Sıklıkta
Anti UVB etkisi ve benzersiz UVA önleyici performansıyla Photoderm Mineral güneşe karşı koruma sağlamaya yardımcı olur. Güneşe karşı toleransın azlığı sonucunda oluşan cilt yüzeyindeki yıpranmaların oluşmaması için bakım sağlamaya yardımcı olur. Akıcı bir dokuya sahiptir, renksizdir, geride yağlı bir tabaka bırakmaz. Parfümsüzdür. Suya dayanıklıdır.
Menşei: Fransa
Üretici / İthalatçı: Laboratoire Bioderma / Naos İstanbul Kozmetik San. ve Tic. Ltd. Şti.

Yorumlar


KOZMETİK VE DERMOKOZMETİK ÜRÜNLERİNDE TANITIM VE SAĞLIK BEYANI İLE İLGİLİ ÖNEMLİ UYARI
Kozmetik ve dermokozmetik ürünlerin yasal tanımı: Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeler şeklindedir. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Kozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.