SEPETTE HEDİYENİ SEÇMEYİ UNUTMA!..
%15 İndirim 19,42 ₺ daha uygun ÖZEL FİYAT

Bioderma Photoderm Leb Güneş Alerjisi Olan Problemli Ciltler için SPF30 Güneş Koruyucu Sprey 125ml

Hassas ciltlere özel olarak geliştirilmiş güneş koruyucu | 3401353689572

A1 Puanı: 3,00 ₺
129,50 ₺ 110,08 ₺

Havale ile: 106,78 ₺

Yapısı: Maske
Uyarılar: Bir güneş koruyucu ürünü kullanırken bile, güneşte çok uzun süre kalmayın. Güneşe aşırı maruz kalmak tehlikelidir. Bebekler ve küçük çocuklar doğrudan güneş ışığına maruz bırakılmamalıdır. Gözlerle temasından kaçının. Gözle teması halinde temiz suyla iyice durulayın.
Problem: Kepekli Kuru Saç, Kepekli Yağlı Saç, Seboreik Dermatit, Kabaran Saç, Hacimsiz Sönük Saç, Şekil Almayan Saç
Aktif Maddeler: Citric Acid, Glikolik Asit, Mannitol, Rhamnose, Water, Xylitol
Cinsiyet: Unisex
Aqua/Water/Eau, Dıcaprylyl Carbonate, Dıısopropyl Sebacate, Methylene Bıs-Benzotrıazolyl Tetramethylbutylphenol, Butyl Methoxydıbenzoylmethane, Bıs-Ethylhexyloxyphenol Methoxyphenyl Trıazıne, Cyclopentasıloxane, Methylpropanedıol, Decyl Glucosıde, Ectoın, Mannıtol, Xylıtol, Rhamnose, Fructoolıgosaccharıdes, Lamınarıa Ochroleuca Extract, C20-22 Alkyl Phosphate, C20-22 Alcohols, Mıcrocrystallıne Cellulose, Coco-Glucosıde, Xanthan Gum, Cellulose Gum, Pentylene Glycol, Propylene Glycol, Cetearyl Alcohol, Caprylıc/Caprıc Trıglycerıde, Sodıum Hydroxıde, Dısodıum Edta, Phenoxyethanol, Chlorphenesın. [Bı 656]
Güneş maruzatın dan ve suya girmeden önce, özellikle dekolte bölgesi gibi güneşe karşı daha hassas bölgelere bol ve eşit miktarda uygulanır. Kullanılan ürünün miktarını azaltmak, korunma oranını azaltacaktır. Sıklıkla, özellikle yüzmeden ve ürünün cilt yüzeyinde kalmasını engelleyen aktivitelerden havlu ile temas, kum ile temas sonra yeniden tekrarlanmalıdır. Gözlere direk temas ettirmeyiniz. Bebekleri ve çocukları direk olarak güneşe maruz bırakmayınız. Uzun süreli güneş maruzatı ciddi sağlık sorunlarına neden olabilir.
Güneşin zararlı etkilerine karşı korunmaya yardımcıdı

Kullanım Zamanı: Haftada 2 yada 3 kez
Bioderma Photoderm LEB SPF 30 UVA 30 Sprey Özellikleri: En ideal UVA-UVB oranını sahip Photoderm LEB SPF 30 UVA 30, oran1, UV ışınlarının cilt üzerindeki zararlı etkilerin önüne geçmeyi hedefler. Ultra hafif dokusu sayesinde cilt üzerinde beyaz iz bırakmaz.
Menşei: Fransa
Üretici / İthalatçı: Laboratoire Bioderma / Naos İstanbul Kozmetik San. ve Tic. Ltd. Şti.

Yorumlar


KOZMETİK VE DERMOKOZMETİK ÜRÜNLERİNDE TANITIM VE SAĞLIK BEYANI İLE İLGİLİ ÖNEMLİ UYARI
Kozmetik ve dermokozmetik ürünlerin yasal tanımı: Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeler şeklindedir. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Kozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.