SEPETTE HEDİYENİ SEÇMEYİ UNUTMA!..
%15 İndirim 37,42 ₺ daha uygun ÖZEL FİYAT

Bioderma Photoderm Max Spray Çocuk ve Yetişkin Tüm Aile için SPF50+ Güneş Koruyucu 400ml

Tüm cilt tiplerine ve aile boyu kullanıma uygun sprey formunda güneş koruyucu | 3401353688803

A1 Puanı: 3,00 ₺
249,50 ₺ 212,08 ₺

Havale ile: 205,72 ₺

Yapısı: Balm
Uyarılar: Bir güneş koruyucu ürünü kullanırken bile, güneşte çok uzun süre kalmayın. Güneşe aşırı maruz kalmak tehlikelidir. Bebekler ve küçük çocuklar doğrudan güneş ışığına maruz bırakılmamalıdır. Gözlerle temasından kaçının. Gözle teması halinde temiz suyla iyice durulayın.
Cilt Tipi: Normal Cilt, Kuru Cilt, Atopik-Hassas Cilt, Olgun Cilt
Problem: Egzama ve Dermatit , Hassasiyet ve Atopi, Kuruluk, Tahriş, Serbest Radikal Hasarı
İçermez: Paraben İçermez, Parfüm İçermez
Aktif Maddeler: Mannıtol, Xylıtol
Cinsiyet: Unisex
Aqua/Water/Eau, Dıcaprylyl Carbonate, Octocrylene, Methylene Bıs-Benzotrıazolyl Tetramethylbutylphenol, Butyl Methoxydıbenzoylmethane, Bıs-Ethylhexyloxyphenol Methoxyphenyl Trıazıne, Cyclopentasıloxane, Methylpropanedıol, Ectoın, Mannıtol, Xylıtol, Rhamnose, Fructoolıgosaccharıdes, Lamınarıa Ochroleuca Extract, Decyl Glucosıde, C20-22 Alkyl Phosphate, C20-22 Alcohols, Xanthan Gum, Propylene Glycol, Cıtrıc Acıd, Caprylıc/Caprıc Trıglycerıde, Sodıum Hydroxıde, Mıcrocrystallıne Cellulose, Pentylene Glycol, 1,2-Hexanedıol, Caprylyl Glycol, Cellulose Gum, Dısodıum Edta. [Bı518]
Kullanmadan önce kutu iyice çalkalanmalıdır. Güneşe çıkmadan önce yüz ve vücut bölgesine bolca ve eşit bir şekilde uygulanır.
Güneşin zararlı etkilerine karşı korunmaya yardımcıdır

Kullanım Zamanı: Sabah ve Akşam
Yüksek UVB etkisi ve UVA önleyici performansı ve özel patentli formülü ile güneşe karşı güvenli koruma sağlamayı hedefler. Ultra hafif dokusu geride yağlı bir tabaka bırakmaz. Parfümsüzdür. Suya karşı dayanıklıdır.
Menşei: Fransa
Üretici / İthalatçı: Laboratoire Bioderma / Naos İstanbul Kozmetik San. ve Tic. Ltd. Şti.

Yorumlar


<div style="text-align: center;"> <strong>KOZMETİK VE DERMOKOZMETİK &Uuml;R&Uuml;NLERİNDE TANITIM VE SAĞLIK BEYANI İLE İLGİLİ &Ouml;NEMLİ UYARI</strong></div> <div style="text-align: center;"> Kozmetik ve dermokozmetik &uuml;r&uuml;nlerin yasal tanımı: Kozmetik &uuml;r&uuml;n: İnsan v&uuml;cudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, sa&ccedil;lar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak &uuml;zere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, g&ouml;r&uuml;n&uuml;m&uuml;n&uuml; değiştirmek ve/veya v&uuml;cut kokularını d&uuml;zeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan b&uuml;t&uuml;n preparatlar veya maddeler şeklindedir. Kozmetik &uuml;r&uuml;nler ve takviye edici gıdaların, Hi&ccedil; bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı &ouml;nlediği, &ouml;nlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Kozmetik &uuml;r&uuml;nlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Sitemizde belirtilen a&ccedil;ıklamalar, &uuml;retici, ithalat&ccedil;ı firmaların sunduğu &uuml;r&uuml;n etiketi, broş&uuml;r gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler &uuml;r&uuml;nlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak ger&ccedil;ekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.</div>