SEPETTE HEDİYENİ SEÇMEYİ UNUTMA!..
%5 İndirim 9,89 ₺ daha uygun ÖZEL FİYAT

Symbiosys Alflorex 2. Ürün % 50 İndirimli

Probiyotik Mikroorganizma İçeren Takviye Edici Gıda | 9999986

A1 Puanı: 0,00 ₺
197,85 ₺ 187,96 ₺

Havale ile: 182,32 ₺

Yapısı: Kapsül
Uyarılar: Tavsiye edilen günlük porsiyonu aşmayın. Takviye edici gıdalar normal beslenmenin yerine geçemez. Çocukların ulaşamayacağı yerde saklayın. İlaç değildir. Hastalıkların önlenmesi veya tedavi edilmesi amacıyla kullanılmaz. Hamilelik ve emzirme dönemi ile hastalık veya ilaç kullanılması durumlarında doktorunuza veya eczacınıza danışın. Bu takviye edici gıda yetişkinlere yöneliktir.
Aktif Maddeler: Bifidobacterium infantis 35624®
 
Cinsiyet: Unisex
Mısır nişastası. Kapsül: Hidroksipropil metil selüloz. Bifidobacterium infantis 35624® (10mg). Topaklanmayı önleyici: Yağ asitlerinin magnezyum tuzları (E470b). Yardımcı Madde: Sakkaroz, Trehaloz. Renklendirici: Titanyum dioksit (E171). Stabilizatör: Sodyum sitrat (E331). Glutensiz.
 
Günde 1 kapsül bir bardak su ile birlikte alınmalıdır. Sindirim sisteminin dengelenebilmesi için kullanıma 4 hafta boyunca devam edilmelidir. Önerilen günlük doz aşılmamalıdır.
 

Kullanım Zamanı: Sabah ya da Akşam
Alflorex, sağlıklı barsakta doğal olarak bulunan benzersiz Bifidobacterium infantis 35624® probiyotik suşunu içerir. Alflorex sindirim sistemini düzenlemeye yardımcı olur. Açıldıktan sonra 30 gün içerisinde tüketilmelidir.
 
Menşei: İtalya
Üretici / İthalatçı: Nutrilinea srl Via Gran Bretagna / Biocodex İlaç San. İth. İhr. ve Tic. Ltd. Şti.

Yorumlar


Takviye Edici Gıdalar Hakkında Uyarı
Işıktan ve nemden Uzak, oda sıcaklığında, çocukların ulaşamayacağı yerlerde saklayınız. Belirtilen kullanım miktarlarını aşmayınız. Herhangi bir beklenmeyen etkide doktorunuza ya da en yakın sağlık kuruluşuna danışınız.

ÇOCUKLARIN ULAŞAMAYACAĞI, IŞIKTAN UZAK, ODA SICAKLIĞINDA SAKLAYINIZ. TAKVİYE EDİCİ GIDALAR İLAÇ DEĞİLDİR. GÜNLÜK BESLENMENİN YERİNE GEÇMEZLER. HAMİLE YA DA EMZİRME DÖNEMİNDE KULLANIMLARI GÜVENLİ OLMAYABİLİR. BU DURUMDA DOKTORUNUZA DANIŞMADAN BU ÜRÜNLERİ KULLANMAYIN. HERHANGİ BİR HASTALIĞINIZ NEDENİ İLE KULLANDIĞINIZ İLAÇLAR İLE TAKVİYE EDİCİ GIDALAR ARASINDA CİDDİ ETKİLEŞİMLER OLABİLİR. BU NEDENLE ZARAR GÖREBİLİRSİNİZ. KULLANDIĞINIZ İLAÇLARLA ETKİLEŞİMLER HAKKINDA DOKTOR VE ECZACINIZA MUTLAKA DANIŞINIZ.

Dikkat ! Önemli Uyarı
Yönetmelik gereği, internet üzerinden satışı yapılan ürünlere ilişkin reklam ve ilanların kullanıcıları yanıltıcı, eksik ve kamu sağlığını bozucu nitelikte bilgiler içermesi yasaktır. Bu nedenle; sitemizde satışı gerçekleştirilen ürünlere ilişkin, özellikle tedavi edilmesi gereken rahatsızlıkları önlediği, tedavi ettiği ya da tedavisine yardımcı olduğu ve/veya ilaç niteliğinde olduğu şeklinde beyanlara yer verilmemektedir. welldermo.com aracılığı ile satılan Takviye edici gıdalar, bitkisel-hayvansal ya da doğal kaynaklı ürünler, vitamin destekli formüller gibi içerikli takviye edici gıdalardır ve İlaç değildir. Hastalıkların önlenmesinde veya tedavi amacıyla tavsiye edilemez ve kullanılamazlar. Takviye edici gıdalar normal beslenmenin yerine geçemezler. Tavsiye edilen günlük porsiyonu aşmayın. Hamilelik emzirme dönemi, hastalık veya ilaç kullanılması durumlarında doktorunuza başvurunuz. Site içerisinde ve/veya ürün detaylarında yer alan yazılar sadece bilgi amaçlıdır. Sağlık sorunlarınız ve tedavisi için mutlaka doktorunuza başvurunuz.