SEPETTE HEDİYENİ SEÇMEYİ UNUTMA!..
ÖZEL FİYAT

Bigjoy Vitamins Enercaps 60 Caps

Günlük Enerji Desteği Sağlayan Takviye Edici Gıda | 8681571352037

A1 Puanı: 0,00 ₺
129,90 ₺

Havale ile: 126,00 ₺

Yapısı: Kapsül
Uyarılar: * Takviye edici gıdadır, İlaç değildir. Belirtilen dozların haricinde kullanmayınız. İlaç kullanımı veya hastalık durumlarında takviye edici gıdaları kullanmadan önce mutlaka doktora veya eczacınıza danışınız.
Aktif Maddeler: Green Tea Extract /Yeşil Çay Ekstresi 250 mg -Epigallokateşin Gallat/Epigallocatechin Gallate 125 mg Guarana Extract / Guarana Ekstresi 125 mg Green Coffee Bean Extract / Yeşil Kahve Çekirdeği Ekstresi 200 mg -Klorojenik Asit/ Chlorogenic Acid 100 mg Caffeine / Kafein 160 mg Vitamin C 100 mg 125 Taurine / Taurin 50 mg Red Korean Ginseng Extract /Kırmızı Kore Ginseng Ekstresi - Ginsenosit/Ginsenoside 40 mg 4 mg Rhodiola Extract / Rodiola Ekstresi 25 mg Choline/ Kolin 20 mg İnositol 20 mg Vitamin B3 20 mg NE Vitamin E 12 mg α-TE Vitamin B6 5 mg Vitamin B2 (Riboflavin) 5 mg Vitamin B12 100 mcg
Cinsiyet: Unisex
Green Tea Extract /Yeşil Çay Ekstresi 250 mg -Epigallokateşin Gallat/Epigallocatechin Gallate 125 mg Guarana Extract / Guarana Ekstresi 125 mg Green Coffee Bean Extract / Yeşil Kahve Çekirdeği Ekstresi 200 mg -Klorojenik Asit/ Chlorogenic Acid 100 mg Caffeine / Kafein 160 mg Vitamin C 100 mg 125 Taurine / Taurin 50 mg Red Korean Ginseng Extract /Kırmızı Kore Ginseng Ekstresi - Ginsenosit/Ginsenoside 40 mg 4 mg Rhodiola Extract / Rodiola Ekstresi 25 mg Choline/ Kolin 20 mg İnositol 20 mg Vitamin B3 20 mg NE Vitamin E 12 mg α-TE Vitamin B6 5 mg Vitamin B2 (Riboflavin) 5 mg Vitamin B12 100 mcg
Yetişkinler için günde 2 kapsül alınması tavsiye edilir.

Kullanım Zamanı: Sabah
İçeriğinde uzak doğu ülkelerinde uzun yıllardır kullanılan Ginseng, guarana, yeşil kahve çekirdeği ektresi, rodiala ekstresi, kafein, taurin de bulunan zengin bir formüle sahiptir. İçeriğindeki uyarıcı maddeler sayesinde anlık enerji ve performans artışı sağlar. Rhodiola ektresi konsantrasyon bozukluklarının tedavisinde takviye edici gıda olarak kullanılır.
Menşei: Türkiye
Üretici / İthalatçı: © 2017 Farmatek İlaç San. Ve Tic. A.Ş

Yorumlar


Takviye Edici Gıdalar Hakkında Uyarı
Işıktan ve nemden Uzak, oda sıcaklığında, çocukların ulaşamayacağı yerlerde saklayınız. Belirtilen kullanım miktarlarını aşmayınız. Herhangi bir beklenmeyen etkide doktorunuza ya da en yakın sağlık kuruluşuna danışınız.

ÇOCUKLARIN ULAŞAMAYACAĞI, IŞIKTAN UZAK, ODA SICAKLIĞINDA SAKLAYINIZ. TAKVİYE EDİCİ GIDALAR İLAÇ DEĞİLDİR. GÜNLÜK BESLENMENİN YERİNE GEÇMEZLER. HAMİLE YA DA EMZİRME DÖNEMİNDE KULLANIMLARI GÜVENLİ OLMAYABİLİR. BU DURUMDA DOKTORUNUZA DANIŞMADAN BU ÜRÜNLERİ KULLANMAYIN. HERHANGİ BİR HASTALIĞINIZ NEDENİ İLE KULLANDIĞINIZ İLAÇLAR İLE TAKVİYE EDİCİ GIDALAR ARASINDA CİDDİ ETKİLEŞİMLER OLABİLİR. BU NEDENLE ZARAR GÖREBİLİRSİNİZ. KULLANDIĞINIZ İLAÇLARLA ETKİLEŞİMLER HAKKINDA DOKTOR VE ECZACINIZA MUTLAKA DANIŞINIZ.

Dikkat ! Önemli Uyarı
Yönetmelik gereği, internet üzerinden satışı yapılan ürünlere ilişkin reklam ve ilanların kullanıcıları yanıltıcı, eksik ve kamu sağlığını bozucu nitelikte bilgiler içermesi yasaktır. Bu nedenle; sitemizde satışı gerçekleştirilen ürünlere ilişkin, özellikle tedavi edilmesi gereken rahatsızlıkları önlediği, tedavi ettiği ya da tedavisine yardımcı olduğu ve/veya ilaç niteliğinde olduğu şeklinde beyanlara yer verilmemektedir. welldermo.com aracılığı ile satılan Takviye edici gıdalar, bitkisel-hayvansal ya da doğal kaynaklı ürünler, vitamin destekli formüller gibi içerikli takviye edici gıdalardır ve İlaç değildir. Hastalıkların önlenmesinde veya tedavi amacıyla tavsiye edilemez ve kullanılamazlar. Takviye edici gıdalar normal beslenmenin yerine geçemezler. Tavsiye edilen günlük porsiyonu aşmayın. Hamilelik emzirme dönemi, hastalık veya ilaç kullanılması durumlarında doktorunuza başvurunuz. Site içerisinde ve/veya ürün detaylarında yer alan yazılar sadece bilgi amaçlıdır. Sağlık sorunlarınız ve tedavisi için mutlaka doktorunuza başvurunuz.