SEPETTE HEDİYENİ SEÇMEYİ UNUTMA!..
ÖZEL FİYAT

Bigjoy Vitamins Argimax 120 Caps

Sporcular İçin Kas Sağlığını Desteği Sağlayan Takviye Edici Gıda | 8681571351870

A1 Puanı: 0,00 ₺
158,90 ₺

Havale ile: 154,13 ₺

Yapısı: Kapsül
Uyarılar: * Takviye edici gıdadır, İlaç değildir. Belirtilen dozların haricinde kullanmayınız. İlaç kullanımı veya hastalık durumlarında takviye edici gıdaları kullanmadan önce mutlaka doktora veya eczacınıza danışınız.
Aktif Maddeler: L-Arjinine / L-Arjinin 1300 mg Taurine / Taurin 500 mg Magnesium (as Magnesium Hydroxid ) 200 mg Tribulus (Tribulus terrestris) 200 mg Red Ginseng (Panax ginseng) 200 mg Vitamin C (as L-Ascorbic Acid) 60 mg Saw Palmetto (Serenoa repens) 20 mg Ginkgo (Ginkgo biloba) 20 mg L-Citrulline / L-Sitrulin 18 mg Zinc / Çinko Sülfat 13 mg Vitamin B6 (as Pyridoxine Hydrochloride) 3 mg Vitamin B12 (as Cyanocobalamin ) 40 mcg
Cinsiyet: Erkek
L-Arjinine / L-Arjinin 1300 mg Taurine / Taurin 500 mg Magnesium (as Magnesium Hydroxid ) 200 mg Tribulus (Tribulus terrestris) 200 mg Red Ginseng (Panax ginseng) 200 mg Vitamin C (as L-Ascorbic Acid) 60 mg Saw Palmetto (Serenoa repens) 20 mg Ginkgo (Ginkgo biloba) 20 mg L-Citrulline / L-Sitrulin 18 mg Zinc / Çinko Sülfat 13 mg Vitamin B6 (as Pyridoxine Hydrochloride) 3 mg Vitamin B12 (as Cyanocobalamin ) 40 mcg
Yetişkinler için günde 4 kapsül tüketilmesi tavsiye edilir.

Kullanım Zamanı: Sabah, Akşam
Argi-Max L-Arjinin ve L Citrulline gibi erkekler için çok önemli amino asitler ile birlikte, tribulus Terrestris (demir dikeni), ginseng, ginkgo biloba, çinko gibi özel bileşenler içeren takviye edici gıdadır. Erkeklerde kas sağlığına ve performans artışına destek olur.
Menşei: Türkiye
Üretici / İthalatçı: © 2017 Farmatek İlaç San. Ve Tic. A.Ş

Yorumlar


Takviye Edici Gıdalar Hakkında Uyarı
Işıktan ve nemden Uzak, oda sıcaklığında, çocukların ulaşamayacağı yerlerde saklayınız. Belirtilen kullanım miktarlarını aşmayınız. Herhangi bir beklenmeyen etkide doktorunuza ya da en yakın sağlık kuruluşuna danışınız.

ÇOCUKLARIN ULAŞAMAYACAĞI, IŞIKTAN UZAK, ODA SICAKLIĞINDA SAKLAYINIZ. TAKVİYE EDİCİ GIDALAR İLAÇ DEĞİLDİR. GÜNLÜK BESLENMENİN YERİNE GEÇMEZLER. HAMİLE YA DA EMZİRME DÖNEMİNDE KULLANIMLARI GÜVENLİ OLMAYABİLİR. BU DURUMDA DOKTORUNUZA DANIŞMADAN BU ÜRÜNLERİ KULLANMAYIN. HERHANGİ BİR HASTALIĞINIZ NEDENİ İLE KULLANDIĞINIZ İLAÇLAR İLE TAKVİYE EDİCİ GIDALAR ARASINDA CİDDİ ETKİLEŞİMLER OLABİLİR. BU NEDENLE ZARAR GÖREBİLİRSİNİZ. KULLANDIĞINIZ İLAÇLARLA ETKİLEŞİMLER HAKKINDA DOKTOR VE ECZACINIZA MUTLAKA DANIŞINIZ.

Dikkat ! Önemli Uyarı
Yönetmelik gereği, internet üzerinden satışı yapılan ürünlere ilişkin reklam ve ilanların kullanıcıları yanıltıcı, eksik ve kamu sağlığını bozucu nitelikte bilgiler içermesi yasaktır. Bu nedenle; sitemizde satışı gerçekleştirilen ürünlere ilişkin, özellikle tedavi edilmesi gereken rahatsızlıkları önlediği, tedavi ettiği ya da tedavisine yardımcı olduğu ve/veya ilaç niteliğinde olduğu şeklinde beyanlara yer verilmemektedir. welldermo.com aracılığı ile satılan Takviye edici gıdalar, bitkisel-hayvansal ya da doğal kaynaklı ürünler, vitamin destekli formüller gibi içerikli takviye edici gıdalardır ve İlaç değildir. Hastalıkların önlenmesinde veya tedavi amacıyla tavsiye edilemez ve kullanılamazlar. Takviye edici gıdalar normal beslenmenin yerine geçemezler. Tavsiye edilen günlük porsiyonu aşmayın. Hamilelik emzirme dönemi, hastalık veya ilaç kullanılması durumlarında doktorunuza başvurunuz. Site içerisinde ve/veya ürün detaylarında yer alan yazılar sadece bilgi amaçlıdır. Sağlık sorunlarınız ve tedavisi için mutlaka doktorunuza başvurunuz.