SEPETTE HEDİYENİ SEÇMEYİ UNUTMA!..
ÖZEL FİYAT

Vitix Tablet

Cilt Sağlığı Desteği İçeren Takviye Edici Gıda | 3760095250212

A1 Puanı: 0,00 ₺
289,00 ₺

Havale ile: 280,33 ₺

Yapısı: Kapsül
Uyarılar: Çocukların ulaşamayacağı yerde saklayın. Tavsiye edilen günlük porsiyonu aşmayın. Takviye edici gıdalar normal beslenmenin yerine geçemez. Hamilelik ve emzirme dönemi ile hastalık veya ilaç kullanılması durumunda doktorunuza veya eczacınıza danışın. İlaç değildir. Hastalıkların önlenmesi veya tedavi edilmesi amacıyla kullanılmaz. Bu takviye edici gıda yetişkinler içindir.
Aktif Maddeler: B9 Vitamini 12.2 Mg, B12 Vitamin 1.1 Mg, C Vitamin 44 Mg, E Vitamin E 32.85 Mg, Bakır Glukonat 7.7 Mg, Çinko Glukonat 40.7 Mg, Kavun ( Cucumis Melo L.) Ekstresi 10 Mg
Cinsiyet: Unisex
Sorbitol, Topaklanmayı önleyici: Mikrokristalin selüloz, 44 mg Askorbik asit (Vit. C kaynağı), Stabilizör: Trikalsiyum fosfat, 40.70 mg Çinko glukonat, 32.85 mg Alfa-tokoferol (Vit. E kaynağı), Kaplama maddesi (Kıvam artırıcı: Hidroksipropil metil selüloz, Topaklanmayı önleyici: Mikrokristalin selü oz, Renklendirici: Titanyum dioksit E171, Demir oksit E172, Klorofilin bakır kompleks E141, Stabilizör: Asetillenmiş, mono ve digliserit E 472a), 20 mg L-selenometionin (Selenyum kaynağı), Jelleştirici: Magnezyum stearat, 12.20 mg Folik asit (Vit. B9 kaynağı), 10 mg Kavun (Melon) Ekstraktı, 7.70 mg Bakır glukonat, 1.10 mg Siyanokobalamin (Vit. B12 kaynağı).
Tercihen yemek sırasında bir miktar su ile günde 1 tablet şeklinde kullanılır.

Kullanım Zamanı: Sabah veya Akşam
Cilt problemleri olan hastalarda tedaviye destek amaçlı kullanılır.
Menşei: Fransa
Üretici / İthalatçı: Assos İlaç San. Ve Tic. Ltd. Şti.

Yorumlar


Takviye Edici Gıdalar Hakkında Uyarı
Işıktan ve nemden Uzak, oda sıcaklığında, çocukların ulaşamayacağı yerlerde saklayınız. Belirtilen kullanım miktarlarını aşmayınız. Herhangi bir beklenmeyen etkide doktorunuza ya da en yakın sağlık kuruluşuna danışınız.

ÇOCUKLARIN ULAŞAMAYACAĞI, IŞIKTAN UZAK, ODA SICAKLIĞINDA SAKLAYINIZ. TAKVİYE EDİCİ GIDALAR İLAÇ DEĞİLDİR. GÜNLÜK BESLENMENİN YERİNE GEÇMEZLER. HAMİLE YA DA EMZİRME DÖNEMİNDE KULLANIMLARI GÜVENLİ OLMAYABİLİR. BU DURUMDA DOKTORUNUZA DANIŞMADAN BU ÜRÜNLERİ KULLANMAYIN. HERHANGİ BİR HASTALIĞINIZ NEDENİ İLE KULLANDIĞINIZ İLAÇLAR İLE TAKVİYE EDİCİ GIDALAR ARASINDA CİDDİ ETKİLEŞİMLER OLABİLİR. BU NEDENLE ZARAR GÖREBİLİRSİNİZ. KULLANDIĞINIZ İLAÇLARLA ETKİLEŞİMLER HAKKINDA DOKTOR VE ECZACINIZA MUTLAKA DANIŞINIZ.

Dikkat ! Önemli Uyarı
Yönetmelik gereği, internet üzerinden satışı yapılan ürünlere ilişkin reklam ve ilanların kullanıcıları yanıltıcı, eksik ve kamu sağlığını bozucu nitelikte bilgiler içermesi yasaktır. Bu nedenle; sitemizde satışı gerçekleştirilen ürünlere ilişkin, özellikle tedavi edilmesi gereken rahatsızlıkları önlediği, tedavi ettiği ya da tedavisine yardımcı olduğu ve/veya ilaç niteliğinde olduğu şeklinde beyanlara yer verilmemektedir. welldermo.com aracılığı ile satılan Takviye edici gıdalar, bitkisel-hayvansal ya da doğal kaynaklı ürünler, vitamin destekli formüller gibi içerikli takviye edici gıdalardır ve İlaç değildir. Hastalıkların önlenmesinde veya tedavi amacıyla tavsiye edilemez ve kullanılamazlar. Takviye edici gıdalar normal beslenmenin yerine geçemezler. Tavsiye edilen günlük porsiyonu aşmayın. Hamilelik emzirme dönemi, hastalık veya ilaç kullanılması durumlarında doktorunuza başvurunuz. Site içerisinde ve/veya ürün detaylarında yer alan yazılar sadece bilgi amaçlıdır. Sağlık sorunlarınız ve tedavisi için mutlaka doktorunuza başvurunuz.