Filtrele

Fiyat Aralığı

Vichy Yüz Temizleme

ARINDIRICI VICHY YÜZ TEMİZLEYİCİLER

Cildinize uyguladığınız besleyici vitamin ve minerallerin dokulara yerleşebilmesi için günlük temizleme işlemini mutlaka yapmanız gerekir. Sabah ve akşam, etkili yüz temizleme ürünlerini kullanmak bu yüzden çok önemlidir. Kirlerden, terden ve makyaj kalıntılarından cildinizi Vichy yüz temizleme ürünleriyle nazikçe arındırabilirsiniz.

Yağlı ciltlere bakım serisi
Cildiniz aşırı yağlı ve problemli bir yapıya sahipse Vichy Normaderm serisinde yer alan ürünler sizin için fazlasıyla ideal. Vichy yüz temizleme jeli yağlı ciltler için kullanılacaksa bu seriyi incelemekte fayda var. Kullanıcı tavsiyelerine göre Vichy’nin en iyi yüz temizleme jeli, arındırıcı özelliğinin yardımıyla Normaderm Arındırıcı Jel yüz temizleyici diyebiliriz. Vichy Normaderm Arındırıcı Jel cildinize yerleşmiş kusurları, ton eşitsizliklerini, tıkalı gözenek problemlerini salsilik asit ve Totarol yardımıyla ortadan kaldırmaya niyetli görünüyor. Hassas ciltlere uygun olması bir diğer önemli özelliği…

Temizleyici 3’lü etki
Cilt tipinize uygun, doğru ürünü bulmak çok zahmetli bir iş gibi görünse de bir kere doğru ürüne karar vermek hayatı uzun vadede kolaylaştırır. Üstelik bir de kullandığınız temizleyici 3’ü 1 arada hizmet sunuyorsa şanslısınız demektir. Aynı anda 3 hizmet birden veren ürün bulmak hiç azımsanacak bir şey olmasa gerek. Vichy Normaderm 3’ü 1 Arada Yüz Temizleyici size 3 hizmet verebilecek bir içerik yapısına sahip. Birinci rolü krem temizleyici olmasıdır, cildinizin yüzeyindeki kirleri arındırır. İkinci rolü peeligdir. Cildinize peeling yapmanıza imkan verir ve bu sayede gözeneklerin temizlenerek sıkılaşmasını hedefler. Üçüncü rolü maskedir. Cildinizdeki kusurların onarılmasını, cildinizin beslenmesini, mat bir görünüme kavuşmasını istiyorsanız mutlaka maske özelliğini kullanın.

Diğer Vichy Normaderm’ler…
 Vichy Normaderm serisinin salsilik asit içeriği, onu özel kılan başlıca özellik. Bu sayede yağlı ve aynı zamanda hassas ciltlere yönelik bir yüz temizleme rutini sunabiliyor. Ancak seri temizleme jeliyle sınırlı değil. Normaderm Temizleyici Köpük ve Normaderm Losyon Yüz Temizleyici ürünler de Normaderm serisinin alternatiflerinden.

İnanılmaz makyaj çözümleri Vichy’den
Elbette sadece problemli ciltler arındırılmaya ihtiyaç duymuyor. Cildin kirden ve sorunlardan arındırılması dışında bir de makyajdan arındırılması çok önemli bir durumdur. İyi temizlenmemiş bir ciltte hücre yapılanması zor olur. Bu sebepten yola çıkılarak geliştirilen Vichy Purete Thermale serisi geniş ürün yelpazesiyle karşınıza çıkıyor. Formülünde doğal bir kaynak olan Vichy Mineralize Su yer alıyor.

Göz makyajını nasıl çıkarmalı?
Gün sonunda yüzdeki makyajı çıkarmak, oldukça meşakkatli bir iştir. Özellikle göz makyajı, her kadının temizlemek için uzun mesai harcadığı bir makyaj türüdür. Nemli bir bölge olan göze uygulandığından, akmaması için dayanıklı olarak formüle edilir ve çıkarması epey uğraştırır. Göz makyajınızı etkili bir şekilde çıkarmak istiyorsanız Purete Thermale Çift Fazlı Göz Makyaj Temizleyici’yi deneyebilirsiniz ancak mutlaka nazik olmalısınız. Zaten çok güçlü bir temizleyici, tüm kiri ve makyajı yüzeyden rahatça uzaklaştıracaktır. Zahmete hiç gerek yok!

Köpük köpük temizlik
Kozmetik ürünlerinde kuşkusuz en kolay uygulanan bakım ürünü tabii ki temizleyici köpükler. Yumuşacık formülleri sayesinde cildi hırpalamadan, kibarca arındırırlar ve bunu yaparken vakitten çalmazlar. Durup dinlenmeye bile vakti olmayan şehir insanına bir kurtarıcı gibi gelen köpükler hemen hemen her markanın ürün gamında bulunuyor. Vichy Purete Thermale Temizleyici Köpük işte bu ürünlerden biri. Yine hassas ciltlere uygun olduğunu belirtmekte fayda var. Köpük yerine jel yapıdaki temizleyicileri tercih edeceklere ise Vichy Purete Thermale Temizleme Jeli, canlandırıcı etkisiyle güzel bir alternatif sunuyor.