Filtrele

Fiyat Aralığı

Skinceuticals Anti-Aging

CİLT YAŞLANMASINA BİLİMSEL YAKLAŞIM
Yaşlanmanın etkileri, psikolojik olarak yıpranmamıza sebebiyet verebilir. Zamanla eski canlılığını, ışıltısını kaybeden, çizgi oluşumlarını hissettiren cildimiz moralimizi bozabilir. Bunun önüne geçmek için mutlaka bir takım önlemler almamız gerekir. Cildin sürekli taze kalması, kolajen üretimini durdurmaması ve bizi iyi hissettirmesi için dengeli beslenmeli, cildimize bakım yapmalıyız. Ancak bunu nasıl yapacağınızı tam anlamıyla bilmiyorsanız, bilimsel formülleriyle size yardımcı olacak bir marka bulunuyor; SkinCeuticals
Skinceuticals yaşlanma karşıtı bakım ürünleri, aktif içeriği yardımıyla cildinizin yüzeyindeki ölü hücreleri soyar, doğal kolajen üretimini arttırır ve hiperpigmentasyon sorununu azaltmaya yardımcı olur. Bu sayede, kırışıklık görünümü artan ve gevşeyen cilt yapısının toparlanmasını sağlar.
Korur, düzeltir, önler
Cildin yaşlanma belirtileri göstermesi beklenen bir durumdur. Zaman ilerledikçe belirtiler görülmeye başlar. Ancak etkili korumayla bu durum yavaşlatılabilir. Oluşmuş kırışıklarda ve cilt hasarlarında ise cildi düzelten Skinceuticals anti aging ürünler bulunur.
Skinceuticals markasının anti aging ürün çeşitliliğine baktığımızda 3 temel kategori göze çarpar; koruma, düzeltme, önleme. Bu üç temel özellikten size uygun olana karar verip tercihinizi yapmanız istenir. Koruma kategorisinde antioksidan etkili gündüz ve gece serumları, göz çevresi antioksidanları gibi ürünler bulunur. Düzeltici kategorisinde daha çok cilde iyi gelen asidik krem ve serum çeşitleri göze çarpar. Nemlendirici ve yatıştırıcı etkilere sahip diğer kategori olan önleme kategorisinde ise kremler ve maskeler görülüyor.
Skinceuticals antioksidan serum
Cilt onarıcı ve yapılandırıcı etkileriyle bilinen serumlar, özel formülleri yardımıyla cilde çok iyi gelirler. Yaşlanma belirtileri gösteren biricik cildiniz için mutlaka serum uygulamasını deneyin. Skinceuticals serum konusunda oldukça etkili bir marka olması sebebiyle içiniz rahat bir şekilde kullanabilirsiniz. Markanın koruma kategorisinde yer alan Skinceuticals C E Ferulic Antioksidan Bakım Serumu, alanında en etkili ve en çok tercih edilen serumlardan biridir. Normal, kuru ve hassas ciltler için gündüz bakım serumu olan bu serumun formülünde ferulik asit, saf C ve E vitaminleri bulunur. Bu sayede etkili bir antioksidan özelliktedir. Cilt yaşlanmasından sizi koruyan bu serumu denemek için beklemeyin.  
Yağlı ve karma ciltler için antioksidan serum yok mu? Tabii ki var. Skinceuticals Phloretin Cf Antioksidan Serum, yağlı ve karma ciltlerin ihtiyacı olan güçlü bir antioksidan serumdur. Formülünde yer alan C vitamini, Ferulik asit ve Phloretin karışımı ciltteki serbest radikal hasarını giderir, cildi onararak korur.
Cildi düzenleyici etkiler
Cildin toparlanması, kırışıklıkların azaltılması ve etkili bir bakım sunulması için geliştirilmiş Skinceuticals kırışıklık kremi seçeneklerini düzeltici ürünler başlığı altında buluyoruz. Etkili kremleri ve serumları bulunan markanın bilindik en iyi kremlerinden biri olan Skinceuticals Glycolic 10 Krem’i deneyerek başlayabilirsiniz. Gece bakım yapan ve Glikolik Asit içeren bu krem, cilt tonunu eşitlerken bozulan cilt yapısını onarıcı bir bakım sağlar. Ölü hücrelerin ciltten temizlenmesini sağlayan bu krem, cildi eşit miktarda soyarak nemlendirir.
Ciltteki hyaluronik asit dengesini kurarak kırışıklık oluşumunu en aza indiren Skinceuticals HA Intensifier Serum, cildin hyalüronik asit seviyesini korumaya yardımcı olduğu gibi cildi derinlemesine nemlendirir. Bu sayede daha dolgun görünen cildinize kavuşursunuz.
Yeniden yapılandıran formül
Anti-aging ürünlerin en önemli özelliği yapılandırıcı olmalarıdır. Bu yüzden cildin yeniden yapılandırılmasına yardımcı kremler daha çok ön plana çıkarlar. Skinceuticals AGE Interrupter Bakım Kremi de bunlardan biri… Ona, Skinceuticals anti age diyebilirsiniz.
Skinceuticals AGE Interrupter, olgun ciltler için yeniden yapılandırıcı anti-aging bakım kremidir. Bu krem, ileri glikasyona bağlı yapısal bozulmaların süreçlerini yavaşlatma etkileri gösterir. Olgun ciltlerin belirgin çizgilerini azaltmaya yardımcı olurken cildin esnek yapısını koruyup arttırmaya çabalar.
Toplam 32 ürün listeleniyor