Filtrele

Fiyat Aralığı

Nuxe Yüz Temizleme

KUSURSUZ CİLT TEMİZLİĞİ, NUXE
Bir cilt temizleyici size istediğiniz tüm sonuçları aynı andan vermeyebilir. Fakat Nuxe farklıdır. Nuxe temizleyiciler gurubunda hem etkili hem de cildinize uygun ürünü mutlaka bulabilirsiniz.
Temizle ürünleri ile oldukça fazla kullanıcıya sahip olan Fransa’nın yenilikçi lider markası Nuxe, geliştirdiği yeni formülleriyle hizmetlerine devam ediyor. Dermatologlar tarafından onay almış temizleme ürünleriyle istediğiniz sonuca ulaşmanız an meselesi olur. 

Gül kokulu temiz cilt
Köpük yapısı ve sabun içermeyen formülüyle genişlemiş gözenekler, atopi ve hassasiyet, kuruluk ve dehidratasyon, elastikiyet kaybı, serbest radikal hasarı, cilt yaşlanması problemlerinde gönül rahatlığıyla kullanılabilir.
Nuxe gül yaprağı temizleme köpüğü kullananlar tarafından beğenilen ve tavsiye edilen kampanyalı ürün, normal cilt, hassas cilt, karma cilt için tercih edilmelidir. Hoş kokulu bitkisel içerikli bu ürün, derinlemesine temizlik ve arınma amaçlı kullanılmaktadır. Kullanımdan sonra cildinizi yumuşacık olduğunu fark edeceksiniz.

Arındırıcı, derinlemesine makyaj temizliği
Makyaj yapmanın yoğunluğu girilen ortama ve iş yaşantısına göre değişse de makyajı temizlemek her gün uygulamanız gereken bir cilt bakım rutini olmuştur. Su geçirmez makyaj olmak üzere derinlemesine bir makyaj temizliği için Nuxe temizleme yağı tercih edilebilir.

Gül kokusunu sevenlerin gözdesi olacak Nuxe Micallar Cleansing Oil Makyaj Temizleme Yağı güneş koruyucunun ciltte bıraktığı kalıntıları bile nazikçe temizler. Dış etkenlerin, iklim sebep olduğu kirlilik içinde kullanılabilir. Nuxe makyaj temizleme yağı normal cilt, kuru cilt, yağlı cilt, karma cilt, atopik-hassas cilt, olgun cilt kullanımına uygundur.

Ürün düzenli kullanımda genişlemiş gözenekler, atopi ve hassasiyet, kuruluk ve dehidratasyon, elastikiyet kaybı, serbest radikal hasarı, cilt yaşlanması sorunlarını azaltacaktır.

Yumuşacık genç bir cilt
İçeriği tamamen bitkisel olan Nuxe eau de mousse micellaire yüz temizleme köpüğü hassas ciltler dahil tüm cilt tipinde kullanılabilir. Özel formüllü ürün, köpük formu sayesinde cildi temizlerken asla kurutmaz, aksine yumuşacık yapar.

Hoş kokulu özel ürün, genişlemiş gözenekler, atopi ve hassasiyet, kuruluk ve dehidratasyon, elastikiyet kaybı, serbest radikal hasarı, cilt yaşlanması sorunlarında ilk başvuracağınız temizleme şekli olacaktır. Günlük cilt bakım rutininizde kullanıma uygun olan ünlü markanın başarılı ürününden oldukça memnun kalacağınızdan şimdiden emin olabilirsiniz.

Daha taze ve canlı cilt
Sabah akşam nemli bir cilde uygulayabileceğiniz Nuxe reve de miel yüz ve makyaj temizleme jeli pompalı şişe de siz değerli müşterilerine sunulmaktadır. Yüz ve makyaj temizleyici zengin içerikli ürün Bal, ayçiçeği, hindistan cevizi, allantoin etken maddeleriyle cildinize iyi gelir. 

Nuxe yüz temizleme jeli yorumlar incelendiğinde eğer kuru ya da hassas cilt tipi sorununuz var ise hiç düşünmeden ürünü almak isteyeceksiniz. Hafif yapılı jel her gün nazikçe cildi temizlerken, makyajı çıkarmaya da yardımcı olur. Saten yumuşaklığında bir cilt için kazanmanız ürünü düzenli ve devamlı kullanımda mümkün olacaktır.

 
Toplam 13 ürün listeleniyor