Filtrele

Fiyat Aralığı

Nuxe Yüz Nemlendirici

NUXE, SAĞLIKLA NEMLENEN CİLTLER
Cildinizi her gün nemlendirmeniz gerektiğini biliyor muydunuz? Nuxe nemlendiriciler arasından cilt tipinize, yaşınıza ve ihtiyacınıza olan ürünü seçip hemen satın alabilirsiniz. Kklim şartları, soğuk hava, cildiniz için kullandığınız makyaj ürünleri cildin kurumasına neden olurken aşırı yağlı cilt tipi de kuruyarak neme ihtiyaç duyabilir.
Suyun insan sağlığı için önemini bilmeyen yoktur. Deri de dahil olmak üzere tüm organ sistemlerinin kan dolaşımı sayesinde nemlendirme sistemi vardır. Cildin birçok tabakası vardır ve her tabaka yapısını nemli tutabilecek moleküllerden oluşur. Dermis yapısında bulunan hyaluronik asit gibi GAG'lar tarafından nemli tutulmaktadır. Su çekiciliği özelliği olan hyaluronik asidin yarısı dermiste yer almaktadır. Gelin birlikte Nuxe nemlendirici ürünleri inceleyelim.

Cildi kurutmadan, arındırır ve nemlendirir
Nuxe Aquabella Serisi Nuxe Aquabella nemlendirici kullananlar tarafından sıklıkla tercih edilir. Her bir ürünü cildi kurutmadan, derinlemesine temizlemeyi ve pürüzsüz görünümü sağlayacaktır.

Nuxe Aquabella Beauty Gözenek Sıkılaştırıcı Losyon gözenek sıkılaştırmanın yanı sıra cilt görünümü düzenleyecek ve en önemlide nemlendirecektir. Losyon formunda üretilen ürün yağlı cilt, karma cilt kullanımına uygundur. Eğer akne-sivilce, derin akne izleri, genişlemiş gözenekler, beyaz ve siyah noktalar, aşırı yağlanma, yağ butonları-milia sorunlarıyla baş edemiyorsanız aquabella serisi tam size göredir.

Daha canlı, daha dolgun bir cilt
Hızla akan zamanı durdurmak mümkün değildir fakat zamanın cilde olan etkilerini durdurmak cildi canlı, dolgun tutmak Nuxe Creme Prodigieuse Boost seti ile mümkündür. Bir cilt bakım ürününden beklediğinizden çok daha fazlasını sunan sette cilt izlerinizden rahatsızsanız kullanabileceğiniz serumda bulunmaktadır.

Nuxe Creme Prodigieuse Boost Enerji Veren Onarıcı Konsantrasyon kullanılmaya başlanıldığı an itibariyle cilt tonunu eşitleme başlar. Cilt günden güne aydınlanırken mevcut lekelerin sayısının azaldığınız ve ten renginizin açıldığı fark edeceksiniz.

Nuxe kuru yağ mucizesi
Hem saçınıza, hem yüzünüze hem de cildiniz için kullanabileceğiniz Nuxe kuru yağ Nuxe güvencesiyle sizlere sunulmaktadır. Birden fazla amaca sahip olan kuru yağ, cildi nemlendirirken, saçları besleyecektir. Bu Prodigieuse yağı, 6 Değerli Yağ konsantrasyonu ve ayrıca E vitamini ile harika sonuçlar verecektir.

Daha yumuşak ve parlak saçlar
Nuxe kuru yağ kategorisinde yer alan bir diğer sevilen ürün Nuxe Huile Prodigieuse Or Altın Parıltılı Çok Amaçlı Kuru Yağdır. Yağ özellikle saç için kullanıldığı da saçlarınız esnek ve yumuşak ve parlak hale gelecektir. Gün boyu süren bir parlaklık için saç uçlarınıza Huile Prodigieuse Or sürebilirsiniz.

48 saat boyu nem
Bir nemlendirici cildinizi ya da vücudunuzu en fazla 3 veya 4 saat nemli tutar. Nuxe 48 saat nemlendirici ile cilt yoğun bir şekilde nemlenecek ve yatışacaktır.
Nuxe creme fraiche de beaute çevresel etkenlerin neden olduğu nem kaybı için üretilmiştir. İçeriği tamamen bitkisel olan bakım kremi süt, yosun özü ile yoğun nem sağlar. Cildi iklim etkenlerine karşı koruyarak daha canlı gözükmesini sunar. Ayrıca ürün makyaj bazı olarak da tercih edilmektedir.


 
Toplam 16 ürün listeleniyor