Filtrele

Fiyat Aralığı

Murad Yüz Temizleme

MURAD; EN İYİ CİLT TEMİZLEME ÜRÜNLERİ
Etkisi tüm dünyaya kanıtlanmış Howard Murad ürünleri halen kullanmıyorsanız çok geç kalmadınız! Özellikle sivilcelerin oluşturduğu kızarıklık sorunlarından kurtulmanız için özel olarak geliştirilen murad clarifying mask ürünü tam size göre!
Murad Clarifying Mask Derinlemesine Arındırıcı ve Kızarıklığı Yatıştırıcı Kil Maskesi  akne-sivilce, genişlemiş gözenekler, beyaz ve siyah noktalar, aşırı yağlanma, yağ butonları-milia gibi problemler yaşayanlar için uygundur.

Bir maskeden daha fazlası
Tüm dünyada Murad temizleyiciler ürünleri yankı uyandırır. Özenle geliştirilen formülleri cilt tipinize uygun ürünleriyle, cilt temizleyici markaları arasında çok sevilmeyi başarmıştır. Murad Clarifying Mask dermatologlar tarafından geliştirilmiş ve normal cilt, yağlı cilt, karma cilt tipleri haricinde kullanılmaması gerekir.
Yapısında bulunan sülfür var olan sivilcelerin görünümünü düzeltecek, ayrıca sivilce oluşumunu engelleyecektir. Kil maskesi cildi arındırmanın yanı sıra, siyah noktalarla da savaşır.

Hassas ve akneli ciltler için
Zaten hassas olan cildiniz birde akneliyse işiniz zor olacaktır. Fakat Murad en iyi yüz temizleme jeli sayesinde zor olan cilt bakım rutini kolaylaşacak, cildiniz akneden arınacaktır. Akneli cilt doğru ürünlerle temizlenmediğinde sorun daha da büyüyecektir. İyi temizlenmeyen cilt, zamanla cilt bariyerini de kaybederek sorunlu bir görünüme neden olur.
Dr murad yüz yıkama jeli kullananlar tarafından ısrarla önerilen başarılı ürün, yalnızca akne sorunlarında değil, rosacea-kızarıklık, atopi ve hassasiyet, tahriş, serbest radikal hasarı sorunlarında gönül rahatlığıyla kullanılabilir.

Daha parlak, yumuşak bir cilt
Cildiniz ve özellikle yüzünüz için tercih ettiğiniz bakım ürünlerinde oldukça dikkatli olmalısınız. Cilt sorununuza uygun ürün tercih edip, etkisi dermatologlar tarafından onay almış ürünleri tercih etmelisiniz.
Dr Murad içeriğinde nane yaprağı, kurt üzümü (goji berry) özleri bulunan temizleyici jeli murad akne giderici olarak piyasada sunmuştur. Ciltte meydana gelen kiri arındırırken, cildi yatıştıran mucizevi ürün, cildi olabildiğince yumuşatır. Nemlendirici etkisi kuruluğu engelleyen bir temizlik performansı almanızı sağlayacak aynı zamanda da cildinizi pürüzsüzleştirecektir.

Arındırıcı yüz temizleme jeli
Yağlı ve problemli cilt tipi sorunlarında sabah akşam göz çevresi haricinde tercih edebileceğiniz, Murad Clarifying Cleanser sürdüğünüz an itibaren bakterileri tamamına yakın azaltır. Formülünde yer alan triclosan ve salicylic asit ile cilt gözenekleriniz derinlemesine arınır. Yeni akne oluşumunu da engelleyecek ürün murad clarifying cleanser yorum arasında en yüksek puanı almıştır. Cilt yüzeyinde yer alan bakterilerden kurtulmak için tercih edilir, oldukça ferahlatıcı bir yapıdadır.
Cildin daha yumuşak gözükmesi için Murad Yüz Temizleme Peelingi kullanılabilir. Piyasada yer alan temizleme peelingi ürünleri ölü derileri arındırmak için ciltte tahrişe neden olur. Murad AHA/BHA Exfoliating Cleanser Soyucu Etkili Yüz Temizleme Peelingi tahrişe neden olmadan ölü deriyi temizler, cildin daha yumuşak olmasını, daha parlak ve sağlıklı görünmesini destekler. Normal cilt, kuru cilt, yağlı cilt, karma cilt, olgun cilt tipleri için uygundur.