Filtrele

Fiyat Aralığı

Murad Yüz Nemlendirici

BAKIM ÜRÜNLERİNDE DR MURAD MÜCİZESİ
Cilt ve bakım ürünlerinde her biri genç hissetmek felsefesiyle üretilen howard murad ürünleri kendini bu piyasada kanıtlamıştır. Cilt bakım rutini arasında olmazsa olmaz cildin nemlenmesi hususunu asla atlamayan ünlü marka, farklı kategorilerde Murad nemlendiriciler ile hizmet verir.
Cildin nemlenmesi demek daha az kırışıklık, leke, akne ve iz görünümü demektir. Kaliteli, içeriği kanıtlanmış ürünlerle nemlenmiş bir cilt hem dolgun gözükecek hem de kendini dış etkenlere karşı koruyacaktır. Murad krem kullanıcı yorumları incelendiğinde de görülür ki ürünlerde ki nemlendirme oranı oldukça yüksektir.

Detoks etkili nemlendirici
Bir nemlendirici düşünün, kullanmaya başladığınızda cildinizde gözle görülür bir detoks etkisi veriyor! İşte Murad Gece Nemlendiricisi dermatologlar tarafından geliştirilmiş ve ultra güçlü antioksidan etkili formülü ile şehir hayatının olumsuz etkilerini nötralize etmeyi destekleyen bir üründür.
Gece nemlendiricisi cildin maruz kaldığı elektronik cihazların ekranlarının yaydığı mavi ışık etkenlerini bile kendini gösterir.  Gece boyu cilt nemlenir, aynı zaman da cilt bariyeri doğal olarak güçlendirilir. İçeriğinde yer alan C vitamini ile cilt parlak olacak ve cilt ph eşitlenecektir. Gece kremi güne daha zinde ve sağlıklı bir ciltle uyanmanızı sağlayacaktır.

Güneşin zararlı etkenlerine karşı
Sizin nemlendiriciniz güneşin zararlı etkenlerine karşı koruyucu özellikte mi? Murad güneş kremi yorum incelendiğinde ve içeriğine bakıldığında yağlı cilt, karma cilt kullanımına uygun görülmüştür.
Oldukça hafif yapısı sayesinde cildiniz nemlenirken, cildin yağ dengesi korumaya da yardım edecektir. Bitkisel içerikli cilt bakım ürünü nar özü ile cildi dış etkenlere karşı korur. 15 güneş koruma faktörü güneş ışınlarına karşı cildinizi de koruma görevi üstlenir.

Onarır nemlendirir
Murad ürünleri nemlendirici kategorisinde yer alan Dr. Murad serum harici kullanım içindir. Formülünde yer alan agave özü ile cildi derinlemesine etki eder. Cildi ihtiyacı olan doğal neme karşılamaya yardımcı olur.
İpeksi yapısı, parlak, dolgun etki verecek olan Murad Hydro Dynamic Nem Serumu tek başına kullanılabilir. Ayrıcı onarıcıdan önce onarıcının etkisini daha fazla almak adına ön bakım rutininde de tercih edilebilir.

C vitaminli nemlendirici
Cilt bakım rutininizi önemsiyor ve gece kremi kullanmadan uykuya dalamıyorsanız Murad C vitamini krem, cildin yaşlandırıcı etkisini muhteşem nemlendirme özelliğiyle alacaktır. Formülünde yer alan Shea yağı, A, B5, C ve E vitaminleri cildin kendini yenilemesine de yardım eder.
Yosun ve üzüm çekirdeği özü ile çevresel faktörlerin cildi yaşlandırıcı etkileri ile savaşırken cilde daha aydınlık bir görünüm için Murad Essential C Day Moisture kullanabilirsiniz.

Cildin daha ışıltılı ve sağlıklı gözükmesini istiyorsanız, Murad Age Balancing Moisturising Işıltı Veren, Canlandırıcı Gündüz Nemlendiricisi göz atınız. Kolayca emilen yapısıyla cildinizi besleyecek olan mucizevi ürün cilt esnekliğini de artıracaktır. Ayrıca dışarı çıkmadan düzenli bir şekilde uygulandığınızda cildi güneş ışınlarının zararlı etkilerine karşı 30 güneş koruma faktörü ile korumayı destekler.
 
Toplam 11 ürün listeleniyor