Filtrele

Fiyat Aralığı

Lierac Yüz Temizleme

LİERAC İLE ANINDA GÜZELLİK
Sağlıkla ışıldayan güzel bir cilde sahip olmak için temizleyici kullanmak şarttır. Nasıl ki kıyafetlerimizi, evimizi ya da arabamızı temizleyip, daha iyi gözükmelerini, eskimemesini sağlıyorsak, cildin güzel gözükmesi ve yaşlanmaması için iyi bir temizleyici seçip kullanmak gerekir.
Cilt bakım rutini denildiğinde bir en iyi şekilde nemlenmesi, ikinci olarak ise temizlenmesi gelir. Temizleyici kullanmak demek illa makyaj yapıp, makyajı temizlemek demek değildir. Günlük hayatta dış faktörlere maruz kalan cilt makyaj olsa da olmasa da derinlemesine temizlenmesi gerekir. Lierac temizleyiciler ihtiyacınıza yönelik ürünleri sunarken, cildinizi önemser ve en iyi sonuçlar almanızı sağlar.

Temiz, yumuşak ve parlak görünüm
Güzel olmanın yolu, temiz, yumuşak bir cilt görünümü ile mümkündür. Lierac Peeling Maskesi pürüzlü ciltler için derinlemesine temizlik sunar. Ürün içeriğindeki çinko glukonat ile sebum sekresyonunu düzenler. Ölü hücrelerden kurtulmanızı sağlayan termoaktif maske pürüzsüz görünüm için birebirdir. Ürün krem formundadır ve yağlı cilt, karma cilt kullanımı için uygundur.
Lierac hydragenist serum kadar markanın gözde olan bir diğer ürünü Lierac Double Cleanser Temizleyici Yağ’dır. Kuru cilt, olgun cilt kullanıma uygun olan temizleyici yağ formundadır. Yağ formunda olması aklınızı karıştırmasın. Ürün çift etkili olduğu için ilk adımda yüzeyde hava kirliliği, toz ve makyaj izlerini derinlemesine temizleyecektir. İkinci adımda zengin içeriği ile cildi derinlemesine temizler ve cildin ter, sebum ve ölü hücrelerden tamamen kurtarır.

Kuru ciltler için temizleyici
Lierac Double Cleanser Kuru Ciltler İçin Çift Etkili Balsam Yağ Temizleyicinin ikili etkisinden yararlanmak için önce yağ olarak kullanmalısınız. Ardında bir miktar su ile süte dönüştürerek cildinizi arındırabilirsiniz. Genişlemiş gözenek, kuruluk ve dehidratasyon, elastikiyet kaybı, kırışıklık, serbest radikal hasarı, cilt yaşlanması, gözaltı morlukları, şişkinlik ve ödem problemlerinden birini ya da birkaçını yaşıyorsanız vakit kaybetmeden ürünü satın alabilirsiniz.

Temiz ve arınmış bir cilt
Lierac demaquillant purete normal cilt, karma cilt kullanımı için kullanılır. Temizleyici köpük jel cildi arındırırken, yatıştırır. Köpük formu sayesinde uygulaması oldukça kolaydır. Anında temiz ve arınmış bir cilt sonucuyla, her kullanımda etkiyi hissedeceksiniz. Yüz ve göz için ideal makyaj temizleyici olarak tercih edebileceğiniz bu gözde ürün ıslak cilde hafif masaj ile uygulanmalıdır.

Cildinizi derinlemesine temizler

Lierac Köpük Krem Temizleyici serisinde yine çok sevilen bir diğer çift etkili ürün Lierac Double Cleanser Normal ve Karma Ciltler İçin Çift Etkili Köpük Krem Temizleyicidir.  Normal cilt, yağlı cilt, karma cilt, olgun ciltler gönül rahatlığı ile temizleyici kullanabilir.

İlk adımda cilt yüzeyinde yer alan dış etkenlerin oluşturduğu hava kirliği, toz ve makyajı krem formuyla temizler. İkinci adımda suyla buluşarak köpüğe dönüşür ve cildinizi ölü hücrelerden arındırarak, rahatlamasını sağlar. İçeriğindeki nilüfer özü, cildinizi korumaya yardımcı olurken hyalüronik asit ise yaşlanma karşıtı etki sunar.