Filtrele

Fiyat Aralığı

La Roche-Posay Yüz Temizleme

TEMİZLEYİCİ DENİNCE LA ROCHE-POSAY

Yüzümüz, cildimizin en hassas bölgesidir. Her ürün yüzümüze iyi gelmez ve doğru ürünü bulmak için denemek gerekir. Eğer hassas bir cildiniz varsa deneme süreci sancılı geçebilir. Çünkü hassas ciltlere her ürün uyum sağlayamaz ve ciltte tahrişler meydana gelir. Asla geçmeyecekmiş gibi görünen bu tahrişler, o ürün kullanılmayı bırakıldığında genellikle düzelir. Ancak cildin hassasiyeti ve alerjen yapısı, uygun ürünü bulma sürecinde gözümüzü korkutmuş olur. La Roche-Posay kullananlar ve bu yolla cildini temizleyenler çoğunlukla bu şikayetlerden uzaktır. Etkin yapısı ve hassas ciltlere özel formülüyle cildi besleyen marka, içinde bulunduğu pazarın yıldızı olmaya devam ediyor. Nasıl mı?

Ultra hassas ciltlere Toleriane
Cilt hassasiyeti önemli bir konu. İşin ciddiyetini bilen markalardan biri olan La Roche-Posay nemlendirici ürünlerinin yanı sıra, narin formüllü yüz temizleyicilerini de denemelisiniz. Eğer hassas ötesi bir cildiniz varsa, La Roche-Posay yüz temizleme ürünlerini mutlaka Toleriane serisinden seçmelisiniz. Zaten hassas ciltlere özel birçok ürün piyasaya süren marka, çok daha hassas ciltler için bu seriyi öneriyor.

Vazgeçilmez yüz yıkama jelleri
La Roche-Posay yüz yıkama jeli yorumlarına göz atarsanız, orada öne çıkan ürünün Toleriane Gel Mousse Yüz Temizleme Jeli olduğunu fark edebilirsiniz. Çünkü bu jel, hem hassas hem de normal ve karma cildiniz varsa kolaylıkla uyum sağlıyor. Hassasiyeti nazikçe gidermesi, onu ön plana çıkarıyor. Ancak kuruluk ve rahatsızlık hissi veren bir cildiniz varsa başka bir jel gerekli olabilir. Elbette La Roche-Posay’in bunun için de etkili bir çözümü var. Kuruluk hissi karşıtı Toleriane Caring Wash Nemlendirici Temizleyici Jel mükemmel bir seçim. Temizlerken etkili bir bakım sunan kaç ürün var ki? İşte parmakla sayılacak o ürünlerden biri de bu jel diyebiliriz. La Roche-Posay nemlendirici etkisini temizleyicilerinde bile kaybetmiyor.

Su alerjilerine susuz temizleme sütü
“Cildim hassas ve suya karşı alerjik reaksiyon gösteriyor. Bu yüzden, durulama gerektiren jellerle aram yok” diyenlerdenseniz La Roche-Posay yüz temizleme ürünleri sizi de düşünmüş. Toleriane Dermo Nettoyant Susuz Yüz Temizleyici Süt, kuru ve hassas olan, toleransı düşük ciltlerle uyumlu. Göz çevrenizde de rahatlıkla kullanabilirsiniz. Sabah ve akşam kullanılmasında herhangi bir sakınca yok.

Makyajdan arınan sağlıklı cilt için
Makyaj temizliğinin önemini bilmeyen yoktur. Makyaj kalıntıları ciltten uzaklaştırılmazsa cildin erken yaşlanmasına sebep olabilir. Hatta bazen temizlendiğini düşündüğümüz cildimizin temizlenmediğini görüp hayal kırıklığına uğrayabiliriz. La Roche-Posay yüz temizleme ürünlerinin makyaj için etkili olanları, bu tip hayal kırıklıklarından kurtarır. Hassas ciltlere özenmesi sizi yanıltmasın. Nazik bir temizlik sunsa bile etkilidir ve kirin ciltten uzaklaşmasına yardımcı olur. Tüm yüzün temizlenmesinden sorumlu La Roche-Posay Misel Su, ultra hassas ciltler için yumuşak bir temizleyicidir. Yüz, göz ve dudakları hırpalamadan çabucak temizler. La Roche-Posay Termal Suyu ve Gliserin içeren bir formüle sahiptir. Eğer aradığınız ürün suya aşırı dayanıklı bir göz makyajını temizlemekle görevliyse ismi; La Roche-Posay Respectissime Suya Dayanıklı Göz Makyajı Temizleyici’dir. Üstelik paraben içermiyor. Parfümsüz oluşu, toleranssız ciltlere bir ödül gibi. Mükemmel, değil mi?

Aknelere karşı savaşan temizleyici formül
Yağlı ve akne eğilimli ciltlerin sebum üretimi, etkili yüz temizleyicilerle dengelenmelidir. Aksi durumlarda cilt aşırı yağ üretimi sebebiyle yorulur, parlar, dokularda siyah nokta oluşumları görülür. Akneye eğilim gösteren bir cilt yapınız varsa yağlı ve akneye eğilimli ciltler için geliştirilen bir La Roche-Posay serisi kullanmanız gerekir. İşte, Effaclar tam da bu seri… Serinin en çok tercih edilen ürünü La Roche-Posay Effaclar Jel 400 ml kullananlar ondan vazgeçemiyor. Sabun içermeyen formülüyle akne eğilimli ciltleri ferahlatmaya yardımcı oluyor. Jel dışında La Roche-Posay Effaclar Tonik de yine serinin tercih edilen temizleyiciler kategorisinde.
Toplam 15 ürün listeleniyor