Filtrele

Fiyat Aralığı

Dermalogica Vücut Temizleme

SÜPER ARINDIRMA DERMALOGICA’DAN
Kirli havanın kötü etkilerine direkt olarak maruz kalan cildimiz, doğru bakımı uygulamazsak zamanla yıpranır ve cilt sorunlarına ev sahipliği yapar. Bu yüzden cildimizi beslemeye ve temizlemeye özen göstermemiz gerekir. 
Cildimizi besleme noktasında yapısına uygun ürünleri kullanmaya gayret ederiz. Yiyecekler konusunda da doğal ve sağlıklı gıdaları tercih etmeye çalışırız. Hem dışarıdan hem de içeriden korumaya, beslemeye gayret ettiğimiz cildimizi kirden arındırma işlemi de temizleyici ürünlere kalır. Dermalogica gibi değerli markaların yüz temizleme ürünleri bu noktada süper kurtarıcı görevi görerek imdadımıza yetişir.

Cilt temizliği ürünleri neler?
Yüzünüzü hangi ürünle temizlemeniz gerektiği konusu tamamen kişiseldir. Kullanım kolaylığı ve cildin rahatlığı açısından hangi tip ürünü tercih edeceğiniz tamamen size kalmış. Birçok ürün bu konuda hizmet verebilir. Temzileme jelleri, köpükleri, kremleri bu temizleyici ürünlerin başlıcalarıdır. Dermalogica temizleyici çeşitleri içerisinden istediğiniz ürünü seçebilirsiniz. 

Kuru ciltler için çözümler
Hangi cilt tipinin nasıl temizlenmesi gerektiği konusu önemlidir. Çünkü yağlı ciltleri fazla sebum miktarından arındırmak gerekirken kuru ciltlerin beslenerek ve nemlendirilerek nazikçe temizlenmesi gerekir. Bu sebeple her cilt tipine her temizleyici kullanılmamalıdır. Yanlış bir ürün, zaten kuru olan cildinizi daha fazla kurutup hassaslaşmasına neden olabilir. 
Dermalogica Intensive Moisture Cleanser temizleyici, kuru ciltler için besleyici temizleyici görevindedir. Kremsi yapısı sayesinde kuru ciltlerin nazikçe temizlenirken beslenmesine yardımcı olur. Kuru bir cildiniz varsa mutlaka bu temizleyiciyi denemelisiniz. 

Hassas ciltlere nazik yaklaşımlar
Cildiniz dış etkenlere karşı aşırı tepki veriyorsa, kızarıp hassaslaşıyorsa Dermalogica Ultracalming Cleanser Krem size uygun olabilir. Nazik bir temizleyici olan bu yüz temizleme kremi, cildinizi yatıştırarak temizler. Cilt bariyerini güçlendirmede de etkili olan bu temizleyici krem, aradığınız hassas bakımı sunacak. 
Genel olarak temizleyicilerde yüz temizleme jeli tercih edenlerdenseniz, hassas cildiniz için deneyeceğiniz ürün Dermalogica Special Cleansing Gel olmalıdır. Üstelik sadece hassas ve tepkisel ciltlere değil, her cilt tipine hitap etmesi nedeniyle herkesin tercihidir. Nazikçe köpürerek cildi arındırır. Alternatif olarak göz atabilirsiniz.

Kadınlar Dermalogica hayranı
Makyaj, kadınların günlük ya da özel günlere hitaben yaptığı kozmetik bir işlem. Ancak gün sonunda, yatağa girmeden önce uzun uğraşlarla cildin makyajdan temizlenmesi gerekiyor. Kullanacağınız etkili ve hassas temizleyiciler yardımıyla, cildinizden makyajı kolayca arındırabilirsiniz. Dermalogica bu işlem için çok güzel seçenekler sunuyor. 
Dermalogica yüz temizleme yağı olan Precleanse Yağı Çözen Emülsiyonlaştırıcı, makyajın inatçı kalıntılarını cildinizden arındırmaya yardımcı olur. İçeriğinde bulunan zeytinyağı, kayısı çekirdeği ve Kukui yağları ile cildin kirini ve yağını temizleyerek üst düzey bir bakım sunuyor.

Yoğun göz makyajı için…
Göz makyajını temizlemek, göz sağlığı açısından oldukça önemlidir. Bir de kontakt lens kullanıcısıysanız uygun ürünü bulmanız zorlaşabilir ancak imkânsız değil. Size en uygun ürün, lens kullanımında da tercih edilebilen üst düzey bir göz makyajı temizleyicidir. 
İnatçı göz makyajınızı temizlemek için tercih edebileceğiniz en etkili ürün Dermalogica Soothing Eye Make-up Remover olacak. Bu köpüren jel, cildi hassaslaştırmadan, en inatçı rimellerle bile başa çıkabilir. Aynı zamanda dudak makyajını nazikçe temizlemek için de bu temizleyiciyi kullanabilirsiniz. 

Sihirli formüle göz atın
Yüzdeki makyajı temizlemek için kullanılan ürünlerde de çeşitlilik çok fazla olabiliyor. Köpük temizleyiciler, yağ bazlı temizleyiciler ya da krem temizleyiciler olmak üzere birçok alternatif mevcut. Yoğun bir temizlik etkisine sahip olan Dermalogica Precleanse Balm ise balmdan yağa dönüşen temizleyici çeşidi olarak çift etkisiyle sizi şaşırtacak. Suyla aktifleşen formülü cildinizin kirden ve fazla yağdan arınmasına yardımcı olur. Derinlemesine temizlik hissi ve süper etki için tercih edebilirsiniz.