Filtrele

Fiyat Aralığı

Dermalogica Yüz Peeling Yenileme

DERMALOGICA’DAN CİLT YENİLEYİCİ FORMÜLLER
Cildimize rutin günlük bakımımızı uygularken temizler, nemlendirir, besleyici kremlerle onarırız. Makyaj yapıyorsak da cildimize zarar vermemeye özen gösterecek ürünler kullanır, günü doldurduğumuzda da bu ürünleri cildimizden derinlemesine bir etkiyle temizleriz. Ancak her zaman bu uygulama ve cilt temizliği cildimizi yeteri kadar derinlemesine temizlemeyebilir.
Pul pul dökülen, gözenekleri büyüyen bir ciltten kaçınıyorsak etkili temizleme ve yoğun nemlendirme sağlamalıyız. Bunun başarmak için en fazla destekçimiz olacak ürünler de peeling ve cilt yenileyicilerdir. Dermalogica markasının cilt yenileyici ürünleri, tam anlamıyla etkili çözüm sunmalarıyla tercih sebebidir.
Peeling deyince…
Peeling ve cilt yenileyiciler, cildin arındırılmasında, temizlenmesinde ve beslenmesinde rol oynarlar. Haftada bir kullanılan etkili soyma gücüne sahip yenileyiciler olduğu gibi her gün kullanılan ve cildi besleyen yenileyici peelingler de vardır. Dermalogica peeling ürünleri veya Dermalogica cilt yenileyiciler adıyla araştırdığınızda, karşınıza birçok krem, serum ve maske çıkabilir. Tercih tamamen sizin isteğinize kalmış. Muhteşem etkili bu cilt yenileyicilerden mutlaka size uygun olanı keşfedeceksiniz. O halde gelin, hangi ürünler nasıl etki bırakıyor birlikte bakalım.
Dermalogica Daily Microfoliant nedir?
Bazen cilt tonumuzdaki eşitsizlikler canımızı fazlasıyla sıkabilir. Sürekli makyajla kapatma eğiliminde olduğumuz cilt tonu eşitsizliklerimizi ancak peeling yöntemiyle temizleyebiliriz. Siz de cildinizdeki ton eşitsizliklerinden mustaripseniz sizin için harika bir Dermalogica peeling çözümü var! Dermalogica Daily Microfoliant Hassas Aydınlatıcı Eksfoliant Peeling, içeriğindeki pirin özü yardımıyla pürüzsüz bir parlaklık sağlar. Dermalogica toz peeling denince akla gelen bu peeling etkisi, hassas ciltler için biçilmiş kaftan. Su ile temas sağladığında aktifleşen formülünde papain, salisilik asit ve pirinç enzimleri bulunur. Bunların yanında, cildi yatıştırıcı etkileriyle bilinen yeşil çay, ginkgo ve kolloidal yulaf ezmesi içerir.
Age Smart serisinden toz peeling
Dermalogica cilt yenileyici toz peeling arayışınızda en önemli önceliğiniz cilt yaşlanmasını önlemekse, Dermalogica Age Smart serisinden Dermalogica Daily Superfoliant Yenileyici Toz Peeling tercih edebilirsiniz. Bu toz peeling, çevre kirliliğinden arındıran formülüyle yaşlanma belirtileri gösteren cildinize ipeksi bir görünüm kazandırır. Tüm cilt tipleriyle uyumlu bu formülü gönül rahatlığıyla deneyebilirsiniz.
Kırışıklıklarda etkili peeling formülü
Age Smart serisinin toz peelingi fazlasıyla seviliyor ve kırışıklıklarla mücadele ediyor. Ancak toz peeling uygulamasını tercih etmeyenler için, cildi yenilerken aydınlatan formülüyle Dermalogica Rapid Reveal Peel’i tavsiye edebiliriz. Cilt tonunu eşitleyen bu kremsi formülü ilk günler 3 gün boyunca 1 tüp şeklinde kullanabilirsiniz. Devam eden sürede ise haftalık olarak kullanmanız gerekli. Rapid Reveal Peel cildinizde görülen lekelerle, elastikiyet kayıplarıyla ve kırışıklıklarla savaşır. Avustralya Havyar Limonu Özü içeren formülü sayesinde daha parlak görünümlü cilt için uygundur.
 Multivitamin etkili cilt yenileyici
Yoğun ve etkili bir cilt temizliği mi arıyorsunuz? O zaman gözeneklerinizin derinliklerine kadar nüfuz edebilen formüllü bir multivitamin peelingi, size istediğiniz bakımı sağlayacak. Dermalogica Multivitamin Peeling sayesinde cildiniz, derinliklere kadar temizlenir ve yumuşacık bir bakımla canlanır. Erken yaşlanmaların biricik peelingi olan bu peeling, içeriğindeki salisilik asit ve retinol yardımıyla hücre yenilenmesini arttırır. Kırışıklıkların azalmasında ve cildin sıkılaşmasında etkileri gözlemlenen laktik asit içerir. Eğer cildinizde erken yaşlanma belirtileri gözlemliyorsanız bu cilt yenileyici peelingi mutlaka deneyin.
Güçlü cilt temizleyici
Zamansız yaşlanan cildinizin temizliğine önem vermeniz gerekir. Yaşlanmayı durdurmak ve onarmak için gerekli olan bu uygulamayı Dermalogica Skin Resurfacing Cleanser Eksfoliasyon Yapan Temizleyici ile gerçekleştirebilirsiniz. Dermalogica’nın farklı formüllerinden biri olan bu jel formül, içerdiği antioksidanlar sayesinde cildi güçlendirerek ferahlamasına yardımcı olur. Paraben, parfüm, sülfat gibi kimyasalları içermez. Etkili bir cilt temizleyici için siz de tercih edebilirsiniz.
Toplam 10 ürün listeleniyor