Filtrele

Fiyat Aralığı

Dermalogica Yüz Nemlendirici

CİLTTE DERMALOGICA ETKİSİ
Cildimiz her zaman eşsiz bir bakımı hak eder. Çünkü cildimiz, bizim kartvizitimiz gibidir. Yüz yüze geldiğimiz insanlarla ve hatta aynayla bile sağlıklı iletişim kurmamızda bize yardımcı olan cildimize aradığı bakımı Dermalogica nemlendiriciler veriyor. Sonuç olarak, eşsiz cildiniz sayesinde aynaya bile müthiş özgüvenle bakan ışıl ışıl gözlerinizi seyredebilirsiniz.

Çevrenin etkileri ve cildimizin nem kaybetmesi, önünü alamadığımız bir sorun olmakla birlikte, çözümü de aslında zor değil. Dermalogica vücut nemlendirici ya da Dermalogica nemlendirici yüz kremi çeşitleri, eşsiz bakım için mükemmel seçenekler sunuyor. Özellikle kadınların kurtarıcısı olan bu harika nemlendirici krem markası, kısa sürede vazgeçemeyeceğiniz bakım yıldızınız olacak.
Dermalogica markasının birçok etkili ürün çeşitliliği var. Kremler, jeller, losyonlar… Birçok derde çare niteliğindeki bakım ürünlerinden size en uygununu seçerek cildinizi beslemeye ve ona özen göstermeye başlayabilirsiniz. Ancak bu yazıyı okuyorsanız en çok ihtiyaç duyduğunuz ürünler Dermalogica nemlendirici çeşitleri olmalı. Öyleyse keşfetmenin tam zamanı!

Sağlıklı marka, sağlıklı cilt
Gün içinde bazen cildinizi yorar, hırpalar, korumasız, bakımsız ve nemsiz bırakabilirsiniz. Tabii ki bunları yaşamamak için çaba gösterdiğiniz günler de olabilir, ancak her zaman aynı özeni gösteremeyebilirsiniz. Yaptığınız hatalar cildinizde bazı kötü izler bırakabilir. Bu olağan durumu atlatmak ve cildi tekrar yapılandırmak için cildinize dost ürünleri kullanmalısınız.
Bu durumda cilde zarar veren, ucuza kaçılarak üretilmiş merdiven altı markalardan korunmak en temel kaçış noktanız olacak. Güvenilir markaların eşsiz nemlendirici çeşitleriyle çıktığınız yolda, cildinizin nasıl sağlık kazandığını göreceksiniz. Güvenilir marka arayışlarınız için önerilen Dermalogica nemlendirici çeşitlerini deneyerek işe koyulabilirsiniz. Dermalogica Nemlendirici kullananların tavsiyesi de bu yönde.

Dermalogica nemlendirici çeşitleri
Cilt yapınızın, aşılması gereken pek çok sorunu olabilir. Ancak Dermalogica, bu sorunlarla baş edebileceğini söyleyen iddialı markalardan biri. Dermalogica nemlendirici krem kullananların da desteklediği gibi birçok sorunla savaşan marka, cildi korumaya ve beslemeye özen gösteriyor. Yıpranmış ciltlerden güneş korumasına ihtiyaç duyan hassas ciltlere kadar birçok alana yönelen Dermalogica kremleri mutlaka denemelisiniz.

Ultra besleyici-nemlendirici etki
Cildinizi ultra besleyici nemlendirici bir etkinin kollarına bırakmak istiyorsanız Dermalogica Intensive Moisture Balance Ultra Besleyici-Nemlendirici Krem kullanabilirsiniz. Yıpranmış, kuru bir cilde sahipseniz bu krem, içeriğindeki Hyalüronik Asit ve özel prebiyotik kompleksi sayesinde cilt bariyeri oluşturuyor ve üst düzey bir koruma sağlıyor. Üstelik parabensiz, koruyucusuz ve vegan bir krem olması sebebiyle gönül rahatlığıyla kullanabileceğiniz bir Dermalogica nemlendirici çeşidi. Sabah ve akşam uygulanabilen krem, cildinizin protein dengesini kuracak.

Hafif ve yağsız krem arayanlara…
Cilt nemlendirmede krem yerine losyon yapıdaki ürünleri tercih edenlerdenseniz Dermalogica Active Moist Nemlendirici Losyon tam size göre. Karma bir cilde sahipseniz ve yapışkan nemlendirici hissinden hoşlanmıyorsanız ama aynı zamanda da cildinizi nemlendirmek istiyorsanız Active Moist Losyonu mutlaka denemelisiniz. Yapışkan his bırakmayan yağsız formülüyle cildinizde hafif nem etkisi sağlayacak ve cilt dokunuzu ipek aminoasitlerle onaracak.

Gece çalışan yumuşak bakım
Cildiniz için harika bir gece bakımı arıyorsanız, siz uyurken derinlemesine çalışacak bir kreme ihtiyacınız var demektir. Dermalogica Sound Sleep Cocoon Gece Kremi, aradığınız özel bakımı sunmada yardımcınız olacak. Formülünde yer alan Demirhindi tohumu özü ve Fransız Lavantası esansiyel yağları sayesinde yumuşacık, beslenmiş bir ciltle uyanmanızı sağlar. Ne dersiniz, sizce de denemeye değmez mi?
Eğer cildinizin yüzeyinde oluşan kahverengi lekeler ve eşitsiz bir cilt tonu görünümü varsa kullanmanız gereken en etkili gece bakım kremi Dermalogica Pure Night Besleyici Gece Kremi olacaktır. Cildin berraklığını arttırarak tonunu eşitleyen krem, kısa sürede vazgeçilmeziniz olmaya aday.

Lekelerle başa çıkılmalı
Lekeler demişken, sadece gece bakım kremleri leke görünümünün giderilmesine ya da leke oluşumunu engellemeye yetmez. Cildinizin sağlıklı görünüme sahip olmasını ve bunu sonuna kadar korumasını istiyorsanız onu güneşin zararlı ışınlarından korumalısınız. Bunun için yapmanız gereken Oleozom Teknolojisi kullanarak UV ışınlardan koruyan Dermalogica Pure Light SPF50 Geniş Spektrumlu Nemlendirici kullanmalısınız. Cildi her koşulda koruyup kollama görevini tamamen kremlere bırakmak yerine, zararlı ışınlara aşırı maruz kalmamak da sizin alacağınız önlemlerden biri…

 
Toplam 25 ürün listeleniyor