Filtrele

Fiyat Aralığı

Dermalogica Göz Kremi

DERMALOGICA GÖZ AİLESİ
Hepimiz yaşlanırız. Henüz yaş almayı komple durdurucu bir bilimsel formül icat edilmedi. Ancak bildiğiniz gibi yaşlanmanın cildimizdeki etkilerinin önüne geçmek mümkün. Bunun için tabii ki çok etkin formüller var. Özellikle Dermalogica ailesinde…
Yaşlanmanın cildimiz üzerinde gözle görülen ve görülmeyen bir takım etkiler olur. Gözle görülmeyen cilt etkileri dendiğinde bunları cilt yüzeyindeki kırışıklıklardan ayırmamak gerekir. Sonuç olarak iç dokularda beliren yaşlanma etkileri dışa yansır. Cildin dokularda elastikiyet kaybı yaşaması, buna bağlı olarak gelişen ve gözle görülen etkiler kırışıklıklar, ince çizgiler, kaz ayaklarıdır.
Özellikle göz çevremizde yaşanan bu elastikiyet kayıpları, ince çizgilerin ve kaz ayaklarının erken yaşlarda bile ortaya çıkmasına olanak tanır. Bu sonuçları etkili cilt bakımı sayesinde yenebiliriz. Yaşınıza ve probleminize uyan Dermalogica göz kremi çözümleri, bu konuda mükemmel sonuç sunuyor.
Önce inatçı makyaj temizlenmeli
Kırışıklıklarımız olsun ya da olmasın, göz çevremiz kaz ayaklarının oluşumuna fazlasıyla yatkındır. Özellikle kadınlarda her gün yapılan makyaj ve çevre kirliliği buna sebep olur. Cilde direkt olarak uygulanan makyajın iyice çıkarılması ve cildin derinlemesine temizlenmesi gerekir. Bunun için Dermalogica Soothing Eye Makeup Remover Göz ve Dudak Makyaj Temizleyici, tüm cilt tiplerine uygun bir temizlik sunar. Bu Dermalogica göz makyaj temizleyicisi, kırışıklık oluşumunu önlemek, derin cilt temizliği sağlamak ve yatıştırıcı etkisiyle göz çevresini yumuşatmak için etkili çözüm sunar. Dermalogica göz bakımı, bu yağsız makyaj temizleyicisiyle başlar. Yaş fark etmeksizin kullanabilirsiniz.
Nemsiz ciltlere onarıcı göz bakımı
Göz çevresi için onarıcı ve nemlendirici bir bakım sağlayan Dermalogica Intensive Eye Repair Göz Çevresi Nemlendirici Krem kullanmak doğru olacaktır. Etkili bir Dermalogica göz çevresi bakımı için mutlaka denemelisiniz. Özellikle nemsiz ve kuru ciltler için geliştirilen formülü sayesinde zamansız gelişen göz çevresi kırışıklıklarını onarmaya yardımcıdır. Parfüm içermeyen formülünde Vitamin C, E ve üzüm çekirdeği özü bulunur. Düzenli kullanımda nem kaybı sebebiyle oluşan kırışıklıklarınızın yok olmaya başladığını göreceksiniz.
Onarıcılık deyince…
Cildiniz kuru ve nemsiz olmayabilir, ancak cildiniz ultra etkili bir onarıcı bakıma ihtiyaç duyabilir. Cildinizdeki stres faktörlerini azaltmak ve göz çevrenizde yumuşak bir etki bırakmak için Dermalogica Stress Positive Eye Lift çok başarılı bir Dermalogica göz kremidir. Stres kaynaklı yaşlanma belirtilerinin azaltılarak yok edilmesinde etkili olan krem, göz çevresinin daha aydınlık ve sıkı görünmesine yardımcı olur. İçeriğinde Fermente Maya ve Hyaluronik Asit karışımının yanı sıra Yabani İndigo Tohumu Özü bulunur.
Güneş koruma faktörlü göz kremi
Göz kreminden beklediğiniz üst düzey bir korumaysa, bu isteğinize özel bir Dermalogica göz altı kremi bulunuyor. Dermalogica Total Eye Care Spf15 Korumalı Göz Çevresi Kremi göz çevrenizi güneşin zararlı etkilerinden, dış faktörlere bağlı diğer hasarlardan korur. Göz çevresine 15 faktörlü bir koruma sağlayan bu krem, göz altı morluklarına, şişliklere, göz çevresi kuruluklarına ve kırışıklıklarına da iyi gelme özelliğine sahip. İçeriğinde bulunan antioksidanlar göz çevrenizi yumuşatarak süper bir etki bırakır.
Göz çevresine besleyici bakım kompleksi
Dermalogica Age Smart serisinin etkili ürünlerinden Dermalogica Multivitamin Power Göz Çevresi Pürüzsüzleştirici Vitamin Kompleksi sayesinde cildinizin ışıltısını geri kazanmanız olasıdır. Cildin elastik yapısını koruyup kontrol altına alarak ciltte oluşacak kırışıklıkların ve ince çizgilerin önüne geçmeye yarayan Dermalogica Multivitamin Kompleksinin içeriğinde kırmızı deniz yosunu özü bulunur. Sıkılaşma sağlayan kırmızı deniz yosunu özüne A, C, E Vitaminleri ve yeşil çay yaprağı ekstresi eşlik eder. Günde iki defa, sabah ve akşam olmak üzere cilde doğrudan uygulanan bu multivitamini hayatınızdan çıkarmak istemeyeceksiniz.