Filtrele

Fiyat Aralığı

Darphin Vücut Temizleme

DERİNLEMESİNE ETKİ VE PARLAKLIK
Cildimizin temiz olması, kaliteli bir yaşam için gereklidir. Yaşadığımız birçok cilt problemi, cildin yeteri kadar temizlenmemesinden ve çevre kirliliğinin yoğunluğundan kaynaklanır. Tenimizi bu yolla oluşan kirlerden arındırmak için en güçlü yardımcı Darphin yüz temizleme ürünleridir.
Cildinizi yeterince temizleyememekten şikayetçiyseniz, hangi ürünleri kullanmanız gerektiğini kestiremiyorsanız, kirli çevreden sıkıldıysanız Darphin temizleyici çeşitlerini incelemenizin zamanı geldi demektir. Ciltte kaliteli bir temizlik için mutlaka tercih edilmesi gereken markalardan olan Darphin, ürettiği temizleyici çeşitleriyle muhakkak sizin de sorununuza uygun bir çare bulacak.

Cildinizi canlandırın
Cansız bir görünüm, ciltte istenmeyen bir durumdur. Vücudumuz, yorgunluğunu cildimiz vasıtasıyla dışarı yansıtır. Hasta ve yorgun görünmekten şikâyet ettiğimizde canlandırıcı etkiye sahip kozmetik ürünlerini tercih edebiliriz.
Canlandırıcı etki dendiğinde, süper bir Darphin yüz temizleme jeli önerimiz var; Darphin Cleansing Foam WaterLilly Temizleyici Köpük Jel. Tüm cilt tiplerine uyumlu bu köpük jel sayesinde cildinizin yorgun görüntüsünü alt ederek canlandırıcı etkili bir temizlik elde edebilirsiniz.

Arındırma önemli diyorsanız…
Yağlı ya da karma bir cilde sahipseniz, cildinizin fazla sebum miktarından arındırılması sizin için her şeyden önemli olur. Eğer fazla yağ ve makyaj artıklarından cildi yeteri kadar arındıramazsanız siyah nokta ve akne oluşumuna yol açmış olursunuz. Darphin yüz yıkama jeli yorumlarını incelediğinizde, arındırma için en doğru ve memnun bırakan ürünün Darphin Purifying Foam Arındırıcı Temizleyici Köpük Jel olduğunu görebilirsiniz. Arındırıcı bu köpük jelin yumuşak dokusu cildinizin nazikçe temizlenmesine katkı sağlayacak. Doğal ve paraben içermeyen yapısı sayesinde ciltte tahrişe neden olmaması da oldukça önemli.

Yüz temizleyici sütler
Darphin yüz temizleme sütü konusunda da bizi yalnız bırakmıyor. Refreshing Cleansing Temizleme Sütü, makyajdan cildinizi kolaylıkla arındırarak cildinizi ferahlatmada yardımcıdır. İçeriğinde yer alan incir ve muz ağacı çiçeği aktif çalışarak her cilt tipini özenle temizler. Temizleme sütünü cildinizden kolayca arındırabilir, üzerine tonikle bakım yapabilirsiniz. Sabah ve akşam uygulama için uygun olan bu Darphin yüz temizleme sütünü öneririz.

Hassas ciltlere alternatifler
Ancak cildiniz hassas ve kızarıklığa meyilliyse önerebileceğimiz ürün Darphin Intral Cleansing Temizleme Sütü’dür. Hassas ciltleri nazikçe temizleyen ve yatıştıran formülü hoşunuza gidecek. Hassas cilt temizliği için başka alternatifler de yok değil. Örneğin Darphin yüz temizleme köpüğü, jellerden sonra en çok tercih edilen ürünler arasında yerini alıyor. Darphin Intral Air Mousse Cleanser Yüz Temizleme Köpüğü hassas cildinizi yatıştırmada etkili bir çözüm sunuyor. Yosun, papatya özü, şakayık özü, Hindistancevizi gibi aktif maddeler içeren köpük, cildinizde detoks etkisi yapıyor.

Işıl ışıl bir cilt için
Hayata anlam katan sağlık parıltıları, cildimizden diğer insanlara yansır. Cildimizin ne kadar sağlıklı bir görünümü olursa o kadar ışıldar. Bu doğal etkiyi hiçbir makyaj malzemesi sağlayamaz. Işıltılı ve berrak bir cilt için kullanmanız gereken Darphin yüz temizleme ürünü Lumiere Essentielle Yıkama Jeli’dir. BU jel formül, cildinizin yapısında meydana gelen hasarı onarmada etkilidir. Aynı zamanda da derinlemesine bir etkiyle cildi arındırır. Yumuşacık ve sağlıklı cildiniz ışıl ışıl parlamaya hazır hale gelir.

Darphin, ürünleriyle şaşırtıyor
Darphin markası, yüz temizleme konusunda kendi sınırlarını zorlayarak üst düzer ürünler geliştiriyor. Köpük, jel, tonik ya da sütle yapılan temizliğe ek olarak Darphin yüz temizleme cihazı seçeneğini de denemelisiniz. Darphin L’ınstitut Facial Sonic Masaj Aleti cildi temizliyor ve masaj yapıyor. Yüzünüzü normal yıkamalara göre gözle görülür şekilde yumuşatarak bakımını sağlayan cihaz, cilt problemlerinizin hafiflemesine ve cildinizdeki kan dolaşımının artmasına sebep olur. Bu şekilde cildiniz daha canlı ve bakımlı bir görünüme kavuşur.