Filtrele

Fiyat Aralığı

Darphin Vücut Nemlendirici

EŞSİZ DARPHIN NEMLENDİRME BAKIMI
Gün boyu yaşananları bir düşünün. Yoğun stres, hava kirliliği, sağlıklı beslenememe, sert esen rüzgar, kavurucu güneş… Narin bedenimiz bu dış etkenlerle savaşmaktan bitap düşebilir. Tüm zorlu koşullarla mücadele edebilmemiz için, yanımızda en az bizim kadar güçlü bir yardımcımız olması gerekiyor.
Konu cildimizle alakalı olduğundan bu yardımcımız tabii ki cilt dostu bir nemlendirici bakım kremi olmalı. Kaliteli bir marka olan Darphin, işte o bahsettiğimiz kurtarıcı! Nemsiz, kuru, hassas veya yaşlanma belirtisi gösteren cildinize gerekli ilgiyi gösterecek olan Darphin nemlendirici kremler, yanınızdan asla ayıramayacağınız güçlü dostunuz olacak.

Darphin nemlendirici yüz kremleri
Nemlendirici kremler, ayrı ayrı formüllere sahiptir ve her krem tüm ciltlere hitap etmez. Hangi Darphin nemlendirici yüz kremini kullanacağınıza karar vermek için cilt tipinize bakmalısınız. Nemsiz, kupkuru bir cildiniz varsa size özel üretilmiş Darphin Hydraskin serisine göz atmanız gerekir. Eşsiz bir nemlendirme deneyimi için üretilen seride çeşitli kremler bulmak mümkün.
Hafif yapıdaki jel formüllü Darphin Hydraskin Light ya da cildinize günlük yoğun nem etkisi sağlayan formüllü Darphin Hydraskin Rich… Serinin hangi ürününü tercih edeceğiniz tamamen zevkinize kalmış.

Göz çevresine nem takviyesi
Gözlerimiz gün boyu yorulur, bu yorgunluk da ister istemez göz çevremize yansır. Göz çevremize gerekli özeni göstermemiz bu yüzden çok önemlidir. Göz çevresi için nem takviyesini gözlerinden süzülen yaşlarla yapmaya çalışanları bir kenara bırakalım; biz eşsiz Darphin deneyimini gözden geçirelim… Darphin göz kremi yorumlarının sık sık anılan ismi Hydraskin Infusion Eye Gel-Cream, göz çevresindeki koyu halka görünümünü ve yorgunluk belirtilerini azaltmaya yardımcı olacak.
Göz çevresinin serinleyerek canlılık etkisi kazanması için üretilen Darphin Nemlendirici Stick (Hydraskin Cooling Hydrating Stick), makyaj bazı olarak da göz çevresinde kullanılabiliyor.

Kızarıklıklara, hassasiyete dur de
Cilt tipimiz, tıpkı imzamız gibi bize özeldir ve sorunları olabilir. Hassas ve kızarıklıklara yatkın ciltleri yatıştırmaksa hiç kolay değildir. Eğer böyle bir cilde sahipseniz Darphin Intral serisiyle tanışmanız gerekiyor. Darphin nemlendirici yüz kremi arayan, ancak kızarıklıklara yatkın cildi için bir ürün bulamayacağını düşünenlere Intral Soothing Krem’i öneririz. Krem, yumuşak yapısıyla iritasyon oluşumunu engeller ve cildin yatışmasına yardımcı olur. Formülünde bulunan papatya ve şakayık sayesinde cildi yatıştırmada bir numara. Daha yoğun kızarıklıklarda ise yine hafif formüllü Intral Redness Relief Recovery Krem tercih edilmelidir.

Gece kremlerinin en etkilisi
Genelde gece kremi kullanma alışkanlığımız düşüktür. Ancak belirli bir yaştan sonra, özellikle yüzümüzde geç birkaç çizgi fark etmeye aşladığımızda küçük bir panik yaşayabiliriz. Sonrasında ise gündüz ve gece bakımımızı ihmal etmemek için uğraşırız. Bu noktada, ince çizgilerimizin görüntüsünü ve oluşumunu azaltan etkili bir gece bakım kremini görmezden gelemeyiz; Light Re-Birth Overnight Cream... Bu gece kremi, süper etkisiyle pürüzsüzlük ve canlılıkla parıldayan bir cilt vaat ediyor.

Yaşlanma etkilerini yok edelim
Cildinizde önünü alamayacağınız yaşlanma belirtileri mi görmeye başladınız? Darphin’in buna da bir çözümü elbette var! Cildinizi korumak ve kollajen yapısını arttırmak, bu sayede elastikiyetini korumasını sağlamak için geliştirilmiş olan Darphin Predermine Kırışıklık Giderici Anti Aging Krem’i mutlaka denemelisiniz. Tüm cilt tiplerine hitap eden formülü sayesinde yumuşacık, eşsiz bir bakım sizi bekliyor. Cildinizde oluşan yaşlanma etkilerini bu kremle çözüme kavuşturabilir, daha genç bir görünüme sahip olabilirsiniz. Nemlendirici bakımın üst düzey markalarından biri olan Darphin, Anti Aging serisinin diğer kremlerini de denemenizi öneriyor.