Filtrele

Fiyat Aralığı

Bioderma Vücut Temizleme

BİODERMA CİLDİ FERAHLATIYOR

Hijyen cildimiz için önemli bir durumdur. Temas ettiğimiz birçok virüs ve bakteri, cildimiz yoluyla vücudumuza nüfuz edebilir. Cildimizi dış etkenlerden korumaya çalışmak her zaman mümkün olmayabilir. Üstelik şehir hayatı ve kirli bir çevre, kaçamayacağımız etkilere sebep olur. Ancak Bioderma yüz ve vücut temizleme ürünleri sayesinde bu kir ve mikroplardan arınmak oldukça kolay.
Özellikle günlük yüz temizliğinden bahsederken, yüz yıkama jellerine rağbet fazla. Bioderma yüz temizleme jeli kullanıcı yorumlarına göz atarsanız bu alanda usta olduğunu görebilirsiniz. Farklı cilt tiplerine ayrı ayrı seçenek sunan jeller sıkça tercih ediliyor. Bioderma yüz temizleme serilerinde sadece aktif jeller bulunmuyor; sabun, losyon, tonik gibi seçenekler de mevcut.

Hassas ciltlere Sensibio Serisi
Jel temizleyici kullanmayı düşünen hassas cilde sahip kişilerin en çok merak ettiği soru, “Bioderma yüz yıkama jeli eczanelerde bulunur mu?” sorusudur. Bioderma ürünleri eczanelerde satılabilir ve bazı kişilere doktor tarafından da önerilebilir. Ancak harici kullanım için uygundur.
Bioderma yüz temizleme jeli hassas ciltler için tercih edilecekse mutlaka Sensibio serisinden seçilmeli. Seride, hassas ciltler için uygun olan 3 farklı ürün bulunuyor. Bunlardan 2'si temizleme jeli kategorisinde yer alıyor. Eğer nem kaybı yaşayan, hassas bir cildiniz varsa Bioderma Sensibio Foaming Gel, cildinize özel üretilmiş nemlendirici temizleme jelidir. Yumuşak köpük etkisiyle yüzünüzü nazikçe temizlemenin garantisini verir.

Yağlı ciltler için etkili çözümler
Ancak cildiniz yağlı bir tabakaya ve kızarıklık sorununa sahipse Bioderma Sensibio DS+ Foaming Gel kullanmanız tavsiye edilir. Bu Bioderma yüz temizleme jeli, pullanma görünümünde etkili bir çözüm sunar.
Cildiniz yağlı ya da karma ama kızarıklık sorunu gibi hassasiyetler yaşamıyorsa Sensibio yerine Bioderma Sebium serisinden yüz temizleme jeli ve barı kullanabilirsiniz.

Lekeler sorun olmaktan çıkıyor
Bazı ciltlerde yoğun, koyu renkli lekeler görülür. Bu lekeler için de Bioderma yüz temizleme çözümleri var. Yetişkinlerin yüz ve vücutlarında kullanılması gereken Bioderma White Objective Foaming Cleanser, hoş bir eşitleyici ve aydınlatıcı peeling etkili jeldir. Çocuk tenine uygun değildir.

Makyajı kolay çıkaran formüller
Gece yatmadan önce makyajı tamamen çıkarmak ve cildi derinlemesine temizlemek gerekir. Birçok kadın, vaktinin önemli bir bölümünü makyajını çıkarmak için harcar ve bu çok can sıkıcı bir durumdur. Bakımlı olmak ne kadar güzelse, buna vakit harcamak o denli zor bir iştir. İşte tam bu noktada Bioderma yüz temizleme losyonları ve makyaj çıkarıcıları süper kurtarıcılar olarak karşımıza çıkıyor.

Tüm ciltlere özel makyaj temizleyiciler
Hassas bir cilt yapısına sahipseniz daha önce de bahsettiğimiz gibi, Bioderma Sensibio serisinin solüsyonları size çok uygun. Hassas ve toleranssız cildinize Bioderma Sensibio H2O yatıştırıcı ve makyaj çıkarıcı solüsyonu kullanmalısınız. Ancak bir de cildinizde kızarıklık problemi yaşıyorsanız Sensibio H2O AR misel solüsyonu tercih etmelisiniz.
Karma ya da yağlı ciltlerin makyaj ve kirden etkili bir şekilde arındırılması için durulama ihtiyacı hissettirmeyen Sebium H2O kullanılmalıdır.
Leke problemi yaşayan ciltlere özel üretilen White Objective H2O misel solüsyon ise her cilt tipine uygun olması sebebiyle rahat bir kullanım sunuyor.

Nemlendirici etkili makyaj çıkarıcı
Vücudumuz suyla ve vitaminlerle beslenir. Cildimizin taze bir görünümde olması da hücrelerinde tuttuğu suya bağlıdır. Cildimizi temizlerken aynı zamanda nemlendirmek hoş olmaz mıydı? Nemini kaybetmiş ciltleri yumuşak bir şekilde temizleyecek olan solüsyon kuşkusuz Hydrabio H2O temizlerken nemlendirici misel solüsyon. Eğer daha etkili bir makyaj çıkarıcıya ihtiyacınız varsa Hydrabio Milky Cleanser süt formunda temizleyici losyonu öneririz. Bu temizleyici de durulama gerektirmiyor. Nemsiz cildinize tamamlayıcı bakıma devam etmeniz için cildin daha fazla su tutmasını sağlayan Hydrobio Tonique uygulayabilirsiniz. Bu tonik sayesinde çok daha canlı ve parlak bir cilt sizi bekliyor.

 
Toplam 17 ürün listeleniyor