Filtrele

Fiyat Aralığı

Bioderma Vücut Nemlendirici

GERÇEK BİR NEMLENDİRME USTASI

Her sabah uyandığımızda ve aynaya baktığımızda ilk olarak cildimizi görürüz. Peki, cildimiz güne başlamak için ne kadar hazır olabilir? Bu sorunun yanıtını belki o an düşünmeyiz ancak gerçekte bu konuyu önemsemek faydalı olacaktır. Cildimizin güne hazırlanması için en önemli yardımcılarımız nemlendiricilerdir. Bioderma nemlendirici serileri, profesyonel yardım almamız için gelişmiş bir ürün gamına sahip.
Bioderma nemlendiriciler, her yaş grubuna yönelik geliştirdiği özel formüller sayesinde, tüm nemsiz cilt tipleriyle savaşmaya programlanmıştır. Üstelik bunu, olumlu kullanıcı yorumlarıyla da gözler önüne seriyor ve esas işinin nemlendirmek olduğunu çok iyi biliyor.

Bana göre Bioderma nemlendirici var mı?
Ciltteki sorunlara yönelik formüller geliştiren Bioderma, en çok karşılaşılan sorunları baz alarak serilerini adlandırıyor. Bu yüzden herhangi bir cilt sorununa çözüm olacak seriyi bulmak imkânsız değil. Sensibio, Hydrabio, Atoderm, Sebium ya da Abcderm serilerinde yer alan nemlendiricilerden biri cilt probleminize uygun olacaktır. Acaba hangisi sorununuzu karşılıyor?

Bioderma Sensibio nedir?
Eğer hassas ve savunmasız bir cilt yapınız varsa Bioderma Sensibio serisi tam size göre. Ciltte oluşan tahriş, kızarıklık, kuruluk gibi istenmeyen durumlara karşı rahatlama hissi sağlayan bu seri, doğru nemlendirme için ideal. Yağlıdan kuruya, karmadan çok kuruya her cilt tipinde görülen kızarıklık, toleranssızlık, yanma sorunlarına karşı bu seri, bir kalkan görevi görür. Cilt yüzeyinde oluşan pullu görünümü önler. Sıkça kullanılan Bioderma Sensibio Light Krem, hassas ve karma cilt tipine sahipseniz harika bir nemlendirici etki sağlayacak.  

Nem kaybını önlemede en etkili seri
Cilt tipinizin aşırı yağlı ya da kupkuru olması, neme ihtiyaç duyduğu gerçeğini değiştirmez. Bioderma Hydrabio kremler, ihtiyaç duyulan nemi yeterince karşılamasıyla ün salmış durumda. Normal, karma, çok kuru cilt tipinden birine sahipseniz ve cildiniz nemsizse Bioderma Hydrabio serisi sizin için uygundur. Özellikle şehir hayatının stresli ve kirli havasına meydan okuyan bu serideki Bioderma Hydrabio Gel Cream, en popüler nemlendiricilerden denilebilir. Jel krem olması sebebiyle ciltte hafif bir dokunuş etkisine sahiptir ve cilt yüzeyinde kolayca emilir.

Kuru cilt sorun değil
Eğer yapılabilecek her şeyi yapıyor ve yine de çok kuru cildinize bir çözüm bulamıyorsanız işte size en etkili formül; Bioderma Atoderm. Yoğun cilt kuruluğu yaşayan kişilere deva olmak için formüle edilen Bioderma Atoderm serisi mutlaka denenmeli. Aşırı kuru ciltler dışarıdan gelen her türlü kötü etkiye açık ve kırılgan olması sebebiyle korunmasız bırakılmamalıdır. Bunun için özellikle kış aylarında cilt yüzeyini onararak orada bir kalkan görevi görecek ürünler tercih etmek şart. Yüz, vücut, el, dudaklar… Özellikle kışın, vücudumuzda bu duruma maruz kalacak çok fazla alan var. Bioderma Atoderm tüm bölgeler için farklı bir ürüne sahip. Bioderma nemlendirici yorumlarında en sık karşılaşılanlardan biri olan Bioderma Atoderm El Kremi, kuru ve yıpranmış ellerin onarılmasına yardımcı olur. Ellerinizde ve tırnaklarınızda etkisi hissedilen bir nem dalgası için deneyebilirsiniz.

Yağlı cilde Bioderma Sebium
Yağlı ve karma cilt tipine sahipseniz cildiniz için kullanacağınız en etkili nemlendiriciyi Bioderma Sebium serisinden seçmeniz doğru olur. Bu seri içerisinde, çeşitli yağlı cilt problemi için nemlendirici krem bulmak mümkündür. Bazı yağlı ciltler fazla problemli olduğundan, profesyonel bir takım tedaviler uygulanır. Bu tedaviler sonrası ciltte rahatsızlık ve kurumalar meydana gelir. İşte bu tip bir sorunla karşı karşıya kalanlar için Bioderma Sebium Hydra Nemlendirici Bakım Kremi tavsiye edilebilir. Kuruluk sorunu yaşayan yağlı ciltlerin doğru nemlendirilmesi için birebir ürünlerdendir. İçeriğinde çinko sülfat, gliserin, laminaria yosunu gibi etkin maddeler bulunur. Bioderma krem kullananlar bu üründen sıklıkla bahsediyor.

Çocuk ve bebekler için Bioderma ABCDerm
Yeni doğan bebeklik döneminden yetişkinliğe kadarki çocukluk döneminde çok çeşitli cilt problemleri görülebilir. Hatta bu problemler ciddi bir etki gösteriyorsa sıradan bebek losyonlarıyla çözmek mümkün olmayabilir. Ancak Bioderma ABCDerm serisi sayesinde, bebeklerin ve çocukların derilerinde oluşan döküntü ve kızarıklıklar giderilebiliyor. Bioderma nemlendirici bebek kremlerinin içerisinde kullanıcı tavsiyelerine göre bir ürün önermek gerekirse; yenidoğan bebeğiniz için denemeniz gereken isim ABCDerm Babysquam. Bebeklerin saçlı derisinde, kaşlarında, kulak arkalarında oluşan pullanmalara karşı etkili olan bu nemlendirici krem, gözlerini de yakmıyor.

 
 
Toplam 14 ürün listeleniyor