Filtrele

Fiyat Aralığı

Bioderma Güneş Kremi

BİODERMA’DAN UZMAN KORUYUCU
Doğa ve gökyüzü, ruhumuza iyi gelmesinin yanı sıra bedenimizi de etkiler. Tenimizde ışıldayan güneş birçok faydasını hücrelerimize işler. Ama sıcak ve yakıcı güneşin yararlarının olması zararlarının da olmayacağı anlamına gelmez. Nitekim ozon tabakasındaki delik yardımıyla bazı zararlı güneş ışınları, kendimizi korumak adına kişisel önlemler almazsak bize zarar verebilir. Güneşten korunmak ve aynı zamanda da olumlu anlamda yararlanmak için Bioderma güneş koruyucu serisi Photoderm yanı başınızda...
“Yağlı cildime hangi güneş kremi?”
Güneş koruyucu krem denince herkes bilir, bu tür kremler genelde yağ bazlı kremlerdir. Cildi güneşten en etkili şekilde koruyacak bu kremler, yağlı bir cilt yapısına sahip olan kişilerce tercih edilmeyebilir. Yağlı ve karma ciltler genelde akneye meyilli olurlar ve bu ciltlerin bakımı oldukça zordur. Sivilcelenmenin önüne geçmek için cildi yeterli düzeyde temizlemek ve temiz tutmak önemlidir. Temiz bir cildi güneşten korumak da hayli önemlidir. Bioderma güneş kremi yağlı ciltler için kullanılabilen seçeneğiyle tercihiniz olacak.
“Cildimdeki sivilcelenmeyi etkilemeyecek bir Bioderma güneş kremi arıyorum” diyorsanız bunun için çok özel bir formül var: Bioderma Photoderm Max Aquafluid (Karma ve Yağlı Ciltler İçin) Renksiz SPF 50 Güneş Koruyucu. Bioderma Photoderm serisinin su bazlı güneş kremi seçeneği bu kremdir. Güneşten etkin bir şekilde korumanın yanı sıra bu krem, su bazlı yapısı sayesinde rahatsızlık da vermiyor. Aynı kremin buğday ten ve açık ten olmak üzere iki renk seçeneği bulunan renkli kremi de bulunuyor. Serinin bir de Max Aquafluid Pocket adında cep boy 50 faktör kremi bulunuyor. Yağlı ve karma cilt tipleri başta olmak üzere her cilt tipi için uygun olan krem yüz ve vücut kullanımına uygundur, mutlaka çantanıza bir tane atın.
Kuru ciltler için sadece Photoderm Max
Kuru, normal veya hasarlı cilt yapısına sahip kişilerin tercih etmesi için geliştirilen formül Bioderma Photoderm Max Normal ve Kuru Cilt Renksiz SPF 50 Güneş Koruyucu’dur. Ciltte oluşacak zamansız çizgilerin önüne geçer ve güneşin zararlı etkilerinden yağlı kalıntı bırakmadan korur. Kuru ve Normal ciltler için Max Tinted Renkli seçeneği de bulunuyor; bu krem de yine Bioderma 50 faktör koruma ailesine mensup.
Bioderma Renkli Güneş Kremi seçeneği
Gün içinde gezintide, işe ya da alışverişe giderken kullanıma uygun bir güneş kremi istiyorsanız kullanabileceğiniz renkli krem seçenekleri de bu seride bulunuyor. Yağlı ve karma cildinize Bioderma Photoderm Max Tinted Aquafluid (Bioderma Renkli Güneş Kremi - Karma ve Yağlı Cilt) Renkli SPF 50 Güneş Koruyucu Krem kullanabilirsiniz. Photoderm serisinin bir diğer uzmanı ise Bioderma Photoderm Nude Touch Karma ve Yağlı Ciltler için SPF50+ Güneş Koruyucu Sprey’dir.  Bu güneş koruyucunun da açık ten, buğday ten ve natural ten olmak üzere 3 renk seçeneği var.
Yok eğer kuru bir cilt tipine sahipseniz Bioderma Photoderm Max Tinted Normal ve Kuru Cilt - Renkli SPF 50 Güneş Koruyucu kullanmanız gerekir. Bu iki krem de ‘açık ten’ ve ‘buğday ten’ olmak üzere iki renk seçeneğine sahip.
Çocuğum için güvenli koruma
Güneşten korumanız gereken en değerli varlığınız yani çocuğunuz için Bioderma çocuk güneş kremi arayışında olabilirsiniz. Serinin, sizin için ve çocuğunuz için ürettiği Bioderma Photoderm Mineral Güneş Koruyucu Çocuk ve Yetişkin Hassas Ciltler-50 SPF ürününü denemelisiniz. Parfümsüz ve suya dayanıklı yapısıyla çocuğunuzu koruduğunu göreceksiniz.
Ciltteki güneş lekelerine çözümler
Bioderma güneş kremi, lekeli ciltler için de özel ürünlere sahip. Bioderma Photoderm serisinden Spot Leke Eğilimli Ciltler için SPF50+ Güneş Koruyucu Krem, lekeye eğilim gösteren ciltlerde üst düzey bir koruma gerçekleştirir. Bir güneş kremi tercih etmek yerine güneşten koruma etkisi bulunan nemlendirici leke kremi arayışındaysanız, Bioderma Pigmentbio serisinden Daily Care SPF 50+, yani Leke Sorunu Yaşayan Hassas Ciltler İçin Güneşten Koruyucu Gündüz Bakım Kremi kullanmanız önerilerimiz arasında. Cildi aydınlatan ve yumuşacık yapan bu krem aynı zamanda da yüksek faktöre sahip olması sebebiyle güneş koruyucu etki sağlıyor.
Toplam 23 ürün listeleniyor