Filtrele

Fiyat Aralığı

Avene Bebek-Çocuk Güneş Kremi

Avene Güneş Koruyucuları

Avene, ismini Fransa’nın bir köyünden alan ve dünyada dermokozmetik alanında akla gelen ilk markalardandır. Avene Termal Suyundan üretilen cilt bakım ürünleri ile Avene markası tüm cilt tipleri için özel formülize edilmiş dermokozmetik ürünler sunar. Ürünlerin tamamı yatıştırıcı özellik gösterdiğinden tüm cilt tiplerini rahatlatır. Bundan dolayı dünya çapında adını duyurmuş bir dermokozmetik markasıdır.
Avene Güneş Koruyucu Ürünlerine www.welldermo.comadresinden ulaşıp satın alabilirsiniz.

Avene Güneş Kremleri
Üç farklı kategoriden oluşur;

Avene Güneş Kremi Serisi: Patentli koruyucu kompleks ve optimal formülü ile hassas ciltler için uygun güneşten korunma ürünleridir. Düşük Toleranslı Ciltler için Güneşten Koruma Serisi: Atopik, hassas, güneşeduyarlı ciltler için uygundur. İçeriği oldukça zengindir. Setin içinde kimyasal yoktur, kokusuzdur.%100 mineral filtre içerir. Kimyasal filtre, parfüm ve paraben içermez. Güneşsiz Cilt Bakımı Serisi: En hassas ciltler, hassas ciltler için uygundur. Güneşsiz bronzluk ve güneş sonrası bakım ürünleri ile cildinizi yatıştırır ve nemlendirir.

Avene Yüz  Güneş Kremi
Avene markası güneş kremi alanında kendisini ispatlamıştır ve uzun yıllardır geliştirdiği üstün teknoloji cilt bakım ürünleri ile cildine önem verenlerin gönlüne taht kurmuştur. Avene yüz güneş kremleri hakkında farklı cilt tiplerine yönelik olarak geliştirdiği yüz güneş koruyucuları ile tüm ihtiyaçlara cevap veren bir markadır. Farklı cilt tiplerinin ihtiyaçlarına göre hassas ciltler, karma ciltler, yağlı ciltler gibi çeşitli cilt tiplerine uygun ürünleri ile eksiksiz bir güneş koruma sunar.

Avene Yüz Güneş Kremleri ve Özellikleri

Avene Karma Ciltler için Güneş Koruyucu Krem normal ve karma ciltler için formülize edilmiştir.  Hafif dokusu ile cildinizi rahatlatır.  Mat bir etki sunar ve yapışkan bir etki bırakmaz.
Avene Mineral Renkli Güneş Koruyucu Krem 50spf güneşe duyarlı ciltler, sık sık güneş yanıklarına maruz kalan ciltler için tasarlanmıştır. UV ışınlarına karşı büyük bir koruma sağlar. Hızlıca emilir ve emilirken ciltte hoş bir bronzluk kazandırır. Renkli bir yapıya sahiptir.
Avene Hassas Bölgeler için Güneş Koruyucu Stick 50spf Hassas Bölgeler için Yüksek Koruma StickKrem yaralarınızın ve cildinizdeki hasarlı bölgeleri güneşten korumak için tasarlanmıştır. Cildinizi güneşten korurken hem nemlendirir hem de yatıştırır.

Avene Compact Teinte Dore Güneş Koruyucu Etkili Kapatıcı Kompakt hassas cildin güzelliği ideal olan yüksek koruma sağlayan pudra. İçeriğindeki Avene Termal Suyu sayesinde cildinizi yatıştırır. Ultra hassas cildi tahriş etmez. Hipoalerjeniktir.
Avene Sunsimed Hassas Cilt Güneş Koruyucu Bakım Kremi güneşe duyarlı ciltler için tasarlanmıştır. Yatıştırıcı ve tahriş önleyici bir etkiye sahiptir.

Avene Renkli  Güneş Kremi
Sıcak yaz günlerinde cilt kusurlarımızı örtmek için kapatıcı sürmek işkenceye dönüşebiliyor. Bu nedenle Avene renkli güneş koruyucuları ile hem güneşten korunma sağlarken hem de cilt kusurlarımızı kapatma imkanını bir arada sunuyor. Üstelik tüm cilt tiplerinin ihtiyaçlarına uygun şekilde.

Avene Renkli Güneş Kremleri ve Özellikleri
Avene Kuru Ciltler içi Renkli Güneş Kremigüneş yanıklarına eğilimli ve güneşe duyarlı ve daha yoğun güneşe maruz kalan ciltler için tasarlanmıştır. Hafif dokusu ile cildinizi rahatlatır ve nemlendirir.

Avene Karma Ciltler için Renkli Güneş Kreminormal ve karma ciltler için formülize edilmiştir. C vitamini bakımından zengindir. Hafif ve altın renkli dokusu cildinizi rahatlatır ve aydınlatır.

Avene Hassas Ciltler için Renkli Mineral Güneş Kremi 50spfgüneşe duyarlı ciltler, sık sık güneş yanıklarına maruz kalan ciltler için tasarlanmıştır. UV ışınlarına karşı büyük bir koruma sağlar. Hızlıca emilir ve emilirken ciltte hoş bir bronzluk kazandırır. Renkli bir yapıya sahiptir.

Avene Güneş Kremi Seti

Avene Güneş Koruyucu Set Fluid+Sprey+Repair Yüz ve Vücut Güneş Koruyucu Güneş Sonrası Hediye normal karma ciltler için özel formüle edilmiştir. Küresel bir koruma sağlar. Yağlı ve yapışkan bir his bırakmaz. UV ışınlarına karşı geniş bir koruma sağlar. Yatıştırıcı ve tahriş önleyici bir etki gösterir. Güneş sonrası kurumayı önler. Cildinizi rahatlatır ve yumuşatır.
Avene Aile Boyu Güneşten Koruma ve Bakım Seti hassas cildi olan çocuklar için özel formüle edilmiş, çok yüksek korumalı kremlerdir. Avene Termal Suyu bakımından zengindir. Güneş yanıklarına maruz kalan ciltler için tasarlanmıştır. UV ışınlarına karşı geniş bir koruma sağlar. Hızlıca emilirken hoş bir bronzluk sağlar.
Bebekler ve Çocuklar için Avene Güneş Kremi ve Koruyucuları
Avene Reflexe Solaire Enfant SPF 50 Çocuk Güneş Koruyucu Krem  hassas cildi olan çocuklar için özel olarak iletilmiştir. Hafif dokusu sayesinde çocukların hassas cildini korur. Kokusuz ve parabensiz bir şekilde formülize edilmiştir. Beyaz bir iz bırakmaz.
Avene Çocuk Güneş Koruyucu Sprey 50spf çocuklar için bir güneş koruyucudur. Kokusuzdur ve alerjik ciltler, güneşe aşırı hassas ciltler, genel olarak güneşe sürekli aruz kalan çocuklar için tasarlanmıştır. UV ışınlarına karşı ciltte bir katman görevi görür. Hafif dokusu sayesinde çocuğun cildini rahatsız etmez. Cildini korur ve nemlendirir.
Avene Çocuk Güneş Koruyucu Krem 50spf çocuklar için bir güneş koruyucudur. Kokusuzdur ve alerjik ciltler, güneşe aşırı hassas ciltler, genel olarak güneşe sürekli aruz kalan çocuklar için tasarlanmıştır. UV ışınlarına karşı ciltte bir katman görevi görür. Hafif dokusu sayesinde çocuğun cildini rahatsız etmez. Cildini korur ve nemlendirir. Çanta botu olduğundan taşıması kolaydır.
Avene Güneş Kremi Fiyatları
Avene Güneş Kremlerini ve Koruyucularını www.welldermo.comadresinden bütçenize ve ihtiyacınıza en uygun şekilde temin edebilirsiniz. Üye olarak çek kazanabilir ve alışverişlerinizde esktra indirim fırsatı yakalayabilirsiniz.
Avene Güneş Kremi fiyatlarındaki indirimlerden haberdar olmak için bültene kayıt olun veya üye olun
Avene Güneş Koruyucu Setyazın en çok tercih edilen setidir. Avene yüz ve vücut güneş koruyucu aldığınızda after-sun güneş sonrası nemlendirici, yatıştırıcı losyonunuz hediye.
Avene Güneş Koruyucularıçeşit ve hediyeler açısından en çok tercih edilen güneş koruyucudur. Avene Güneş koruyucu çeşitlerine sitemizden welldermo.com’dan ulaşabilir, avantajlı fiyat ve özel kampanyalardan yararlanarak sepetinize ekleyebilirsiniz.
Güneş Korunması ile ilgili daha fazla bilgi için yazının devamını okuyabilirsiniz.
Güneş kremi nedir?
Güneş kremleri, bizleri güneşin zararlı ışınlarından korumaya yardımcı olan ürünlerdir. Güneş kremlerini sürdüğümüz zaman içeriğindeki bileşenlerin etkisi ile cildimizi ultraviyole ışınlara karşı koruyarak güneşin zararlı etkilerini önleriz.
Ultraviyole ışınlar, insan derisine uzun süre temas ettiğinde ciddi yanıklara sebep olabileceği gibi cildin erken yaşlanmasına, çatlak oluşumuna ve en önemlisi ise cilt kanseri gibi son derece ciddi rahatsızlıklara neden olur.
Güneş ışınlarının zararlı etkilerine karşı özellikle yaz döneminde daha fazla tedbir almak gerekir. Cildimiz için uygun ve doğru güneş kremini kullandığımızda zararlı ışınlar ve cildimiz arasında koruyucu bir katman oluşturarak oluşabilecek olumsuz durumları engelleyebiliriz.

GÜNEŞ KORUYUCU ÜRÜNLERİN ÜZERİNDE YER ALAN "SPF" "PPD" VE "PA" GİBİ İFADELER NE ANLAMA GELİYOR?
SPF Nedir?
Güneş koruyucu ürünlerin üzerinde yer alan SPF ibaresi İngilizce Sun Protection Factor yani güneş koruma faktörü ‘nün baş harfleri ile oluşturulmuş bir değer birimidir. Korunmasız olarak cildinizin güneşle temas ettiğindeki kızarma süresi ile koruyucu ürünü kullandığınız zamanki kızarma süresinin oranının ifade edildiği bir değerlendirme birimidir.
PPD Nedir?
UVA ışınlarından korunma süresi hakkında fikir veren PPD (Persistent pigment darkening) UVA ışınlarının deriyi koyulaştırdığı süreyi ifade eder. Bir ürünün üzerinde 10PPD yazıyorsa cildinizin koyulaştığı süreyi 10 kat uzatabileceğiniz anlamı taşımaktadır.
PA Nedir?
PA+       2 - 4  arası UVA korumasını
PA++     4 - 8  arası UVA korumasını  
PA+++  8 - 16 arası UVA korumasını
PA++++ 16 yukarısı  UVA korumasını ifade etmektedir.

UVB Nedir ve UVA Nedir?
UVB ışınlarına karşı ne kadar süre korunabileceğinizi ifade etmek için ürünler üzerine konmuştur. Örneğin güneşe çıktığınızda 10dk sonra cildiniz kızarıyorsa 30faktör bir ürün kullandığınızda normal şartlarda 3saat sonra 50faktor bir ürün kullanırsanız 5saat sonra cildinizde kızarma olacaktır. Kullandığınız ürünün suya ve tere dayanıklılığı cildinize temas edecek havlu kum makyaj malzemesi gözlük vb. etmenler bu süre üzerinde etkilidir. Bu sebeple ürün tercih ederken suya ve tere dayanıklılığı konusunda bilgilendirmelere dikkat etmelisiniz.

Cildimizi Güneşten korumak için özellikle yaz aylarında düzenli olarak güneş kremi kullanmalıyız.
Cildinize en uygun Güneş Bakım ürünlerini www.welldermo.comadresinden satın alabilirsiniz.