Sevgili A1 Dostları

Hayatımıza getirdiği değişim ve dönüşümüyle başımızı döndüren COVID -19 salgını sağlık ve güzelliğe on-line da ulaşabilmemizi sağlayacak adımları atmamızı gerektirdi.

2009 yılında sağlık ve güzellik alanındaki yenilikleri ilk duyan siz olun kampanyalardan en önce sizin haberiniz olsun sağlık ve güzelliğe daha uygun fiyatlarla ulaşabilin düşüncesi ile ortaya çıkan A1 Sağlık ve Güzellik kartınız ile www.a1.biz.tr adresinden güvenle online alışverişinizi yapabilirsiniz.

Online alışverişlerinizde 2 kat fazla puan kazanabilir puanlarınızı hem online alışverişlerinizde hem de canlı alışverişlerinizde kullanabilirsiniz.

Hediye çeki seçeneği ile sevdiklerinize sağlık ve güzellik hediye edebilirken onları tercihlerinde özgür bırakabilirsiniz.

Uzman desteğini her zaman iletişimde olduğunuz uzmanlarınızdan alabilir alışverişlerinizden cilt bakımı kazanmaya devam edebilirsiniz.

Sağlık ve Güzellik Şenliği avantajları ile A1 kart avantajlarına online olarak da ulaşabilirsiniz.

avantajlarını menüden takip ederek üyeliğinizin çeşitli sağlık ve güzellik kuruluşlarında kazandıracağı imkanlardan yararlanabilirsiniz.

Üyeliğinize ait sağlık ve güzellik sorularını cevaplayarak bizlere size daha iyi hizmet etme imkanı sunabilir sorulara vereceğiniz cevaplardan hediyeler kazanabilirsiniz.

ile sağlık güzellik ve dostlukla kalın…