Hakkımızda

A1 Sağlık Kumbarası


Nedir?


A1 Sağlık Kumbarası sağlığınız hakkında merak ettiklerinizi bulabileceğiniz, uzman desteği alabileceğiniz, çeşitli sağlık kuruluşlarında ayrıcalıklı ve avantajlı hizmetler alabileceğiniz, sizin ve sevdiklerinizin sağlığını özel şifrenizle kullanabileceğiniz ajandanızda takip edebileceğiniz, internet portalı ve üye sağlık kuruluşlarında kullanabileceğiniz bir kartlı üyelik sistemidir.


 


Neden Kullanılmalıdır?


1.A1 Sağlık Kumbarası, sizin ve sevdiklerinizin sağlığına değer ve önem verir.


2. A1 Sağlık Kumbarası, sağlık güzellik ve yaşamla ilgili bilgileri sizin için güvenilir ve güncel kaynaklardan hazırlar.


3. A1 Sağlık Kumbarası, sizin ve sevdiklerinizin sağlıklı ve güzel yaşamı için hizmet alabileceğiniz çeşitli kuruluşlarla en avantajlı anlaşmaları yapar.


4. A1 Sağlık Kumbarası, sizin ve sevdiklerinizin sağlıklı ve güzel yaşamı için gerekli ürünleri en avantajlı şartlarda sizinle buluşturur.


5. A1 Sağlık Kumbarası, sizin ve sevdiklerinizin sağlığını güncel olarak takip edebilmeniz ve saklayabilmeniz için güvenilir ve kapsamlı takvimler hazırlar.


Sağlık Takvimi --  Hamilelik Takvimi -- Bebek Takvimi --  Aşı Takvimi  


6. A1 Sağlık Kumbarası, çocuklarınıza güvenle tavsiye edebileceğiniz bir sağlık portalıdır.


 


Nasıl Kullanılır?


1. Öncelikle sitemize üye girişi yapmalısınız (hemen üye olmak için). Aksi halde sınırlı kullanıcı olabilirsiniz.


2. Üyelik formunu doldururken ilgilendiğiniz sağlık konularını ve varsa mevcut hastalığınızı yazınız. Böylece ilgili haber ve sayfalar ana sayfanızda otomatik olarak görünür. Siz en çok ilgilendiğiniz konulara daha çabuk ulaşabilirsiniz.


3. Sağlık takvimine, ister kendinizin ister sevdiklerinizin tansiyon, şeker, kolesterol, beden kitle endeksi (BMI) gibi bilgilerini girip sağlık takibinizi yapabilirsiniz. Ayrıca “Size Özel” bölümüne ekstra bilgi kaydedebilirsiniz.


4. Sitemizden online alışveriş yapıp yorulmadan istediğiniz ürüne sahip olabilirsiniz.


5.Hamilelik takvimi ile bebeğinizin gelişmelerinden haberdar olup kendinize ait gelişmeleri yazabilirsiniz.


6. Bebek takvimi ile bebeğinizin ay ay gelişimini takip edebilir, fotoğrafını ekleyerek ona ait bir takvim hazırlayabilirsiniz.

7. Bir rahatsızlığınız olduğunda A1 Sağlık Kumbarası kartınız ile anlaşmalı sağlık kuruluşlarımızda muayene yaptırır ve avantajlarımızdan faydalanabilirsiniz.  


 


Ne Zaman Kullanılır?


A1 Sağlık Kumbarası, hayatın her anında her zaman kullanılabilir. İster eşinizin, ister anneannenizin, isterseniz en yakın arkadaşınızın sağlık takibini istediğiniz zaman yapabilirsiniz.

Nerede Kullanılır?


İnternet erişimi olan her yerde sağlığınızı takip edebilirsiniz. Ayrıca anlaşmalı eczanelerimizden ve sitemizden temin edebileceğiniz A1 Sağlık Kumbarası kartı ile bu eczanelerimizden ve anlaşmalı sağlık kuruluşlarımızdan avantajlar kazanırsınız.


Kimler Kullanır?


Hayatı seven, ailesini seven, yaşamın değerini bilen ve bu nedenle kaliteli yaşamak isteyen, kaliteli yaşamak için sağlığını takip etmesi gerektiğini bilen ve hem kendi sağlığını hem de sevdiklerinin sağlığını önemseyen herkes A1 Sağlık Kumbarası’ nı kullanabilir.