KATEGORİLER
Kadın Sağlığı
Erkek Sağlığı
Çocuk Sağlığı
Ergenlik Dönemi
Vitaminler ve Besin Destekleri
Hamilelik - Emzirme Dönemi
Hesaplayıcılar
Beslenme ve Kilo Kontrol
Hastalıklar
Göz Sağlığı
Cilt Sağlığı
Saç - Tırnak Sağlığı
Ağız - Diş Sağlığı
Ayak - Bilek - Bacak Sağlığı
Uzmanlarımız
 
    Saç - Tırnak Sağlığı     Tırnak Problemleri     Hafif Pürüzlü Tırnaklar

Hafif Pürüzlü Tırnaklar

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Sorun

Pürüzlü tırnakta genellikle tırnağın matrisinden ucuna kadar uzanan çizgi şeklinde yüzey bozuklukları vardır. Bu durum hastalıklar gibi çeşitli dermatolojik bozukluklara bağlı gelişebilir.

 

Çözüm

Mavala's Buffer Kit - Tırnak Zımpara/Parlatma Kiti hafif pürüzlü tırnaklar için etkili bir çözümdür. Gri renkli Buffer yüzeyi pürüzsüz bir hale getirirken, pembe renkli Buffer tırnağa sağlıklı bir parıltı kazandırır. Daha derin pürüzleri olan tırnaklar için geliştirilmiş olan Ridge Filler - Tırnak Çukur Dolgusu özel uygulama ürünü, yüzey bozukluklarını düzelterek, tırnağı maniküre hazırlar. Tırnak köküne masaj yaparak, her gece uygulanan Nailactan - Besleyici Tırnak Kremi, tırnağın esnekliğini ve dolgunluğunu arttırır, sağlıklı ve enerjik bir şekilde uzamasını sağlar.

 

Yazdır

 
 
Bu alanda internette en çok aranan konular:
 tırnak sağlığı   kepeğe karşı önlem alma   tırnak için    tırnak bakımı   saç   saç ve şampuan   saç dökülmesini önlemek   saç için
   tırnak yeme   tırnak temizliği   tırnak rahatsızlıkları   tırnak kesimi   tırnak dökülmeleri   tırnak çatlamaları   tırnak bakımı   kuru tırnaklar
 
 
 Üye Girişi
E-Mail :
Şifre :
Üye değilseniz lütfen üye olmak için tıklayınız
Şifremi Unuttum
Aktivasyon Mailim Gelmedi E - Mail Grubu
E-Posta

Ailenizde en sık görülen hastalık hangisidir?
 

kanser

 

kalp hastalıkları

 

astım

 

psikolojik rahatsızlıklar

 

böbrek yetmezliği

 
İhtiyaç Listeleri
Doğum Çantası
Seyahat Listesi

Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu gelişen hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar; sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz.
   
 
  E-Ticaret Sitesi ve Web Sitesi Tasarımı | Webpaketi.com